MOSiR Bochnia – Unia Tarnów 1:3 / I liga okręgowa młodzików

W sobotę 1 czerwca piłkarze Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Bochni rozegrali na bocheńskim Stadionie im. dr. W. Krupy 11 kolejkę w ramach II rundy I ligi okręgowej młodzików. W ramach niej gościli Unię Tarnów.

MOSiR Bochnia – Unia Tarnów 1:3 (0:1)

Mecz był bardzo wyrównany, ale to przyjezdni pomału wywalczali swój sukces. Pierwszą bramkę strzelili w 19 minucie spotkania. Był to jednak jedyny celny strzał, który udało się wykonać tarnowianom w tej części meczu. Po przerwie Unia wywalczyła kolejne dwa gole w 40 i 46 minucie. Honorowy strzał padł z naszej strony pod koniec spotkania – w 53 minucie wykonał go Kacper Rajca.

Skład MOSiR Bochnia: Kacper Rajca 1, Iwo Wolnik, Jakub Strzałka, Maciej Ryncarz, Maciej Rachfał, Szymon Kolasiński, Dawid goryczko, Kajetan Fortuna, Karol Cieśla oraz Krzysztof Stokłosa, Szymon Jarosz, Jakub Brzęk, Piotr Broszkiewicz, Jan Błachut.

Taki sam wynik z Unią Tarnów był w I rundzie. Obecnie z 18 punktami na kocie MOSiR Bochnia zajmuje 4 miejsce w tabeli. Przed nami jest Unia Tarnów (19 pkt.), Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska (24 pkt.) i Okocimski (26 pkt.).

Zdjęcia ze spotkania na Facebooku MOSiR Bochnia – kliknij tutaj.


Na zdj. arch. zespół młodzików MOSiR Bochnia ze szkoleniowcami Mirosławem Sobieszczykiem (drugi z lewej) i Michałem Dziubą (pierwszy z prawej) oraz trenerem bramkarzy Jakubem Mikulskim.

Kolejny mecz na wyjeździe 9

Share on

There are no comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart
Skip to content