MOSiR Bochnia na turnieju w Skawinie / liga chłopców

p.r.-Chlopcy-MOSiR-Bochnia-sezon-20222023

W sobotę 25 lutego najmłodsi szczypiorniści Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Bochni, trenowani przez Marcina Bożka, rozegrali wyjazdowy turniej w ramach 6 kolejki małopolskiej ligi piłki ręcznej chłopców.

Zdjęcie z archiwum MOSiR Bochnia.

Gospodarzem turnieju była Szóstka Skawina.

25.02.2023
małopolska liga piłki ręcznej chłopców, kolejka 6
Szóstka HB Skawina – MOSiR Bochnia 18:16 (7:11)

Jak napisała o tym meczu Skawina (na profilu facebookowym): “nasi Chłopcy podejmowali zespół z Bochni, z którym łatwo poradzili sobie w pierwszej rundzie. Goście przyjechali jednak nastawieni na zwycięstwo, które mieli w garści w zasadzie przez cały mecz, żeby na końcu wypuścić go z rąk…”

Jesteśmy niezmiernie zbudowani postawą bocheńskich szczypiornistów. W tym spotkaniu zaprezentowali się naprawdę bardzo dobrze.

Bramki dla Bochni zdobyli: Kamil Krzywda 5, Kacper Pączek 5, Antoni Wolak 4, Maksymilian Debowski 1, Wiktor Pabian 1.

Nieco gorzej poszło w drugim meczu, w którym Libiąż okazał się skuteczniejszy.
UKS Czwórka Libiąż – MOSiR Bochnia 14:9 (9:5)
Bramki: Ksawery Żaba 2, Maksymilian Debowski 1, Filip Florczyk 1, Adam Gołdas 1, Kamil Krzywda 1, Kacper Pączek 1, Krzysztof Tomasik 1, Antoni Wolak 1.

MOSiR Bochnię na turnieju reprezentowali: Bartosz Banaśkiewicz, Maksymilian Debowski, Kacper Dyga, Filip Florczyk, Adam Gołdas, Maciej Gut, Kamil Krzywda, Wojciech Nizioł, Filip Pabian, Wiktor Pabian, Kacper Pączek, Krzysztof Tomasik, Antoni Wolak, Szymon Łach, Ksawery Żaba.

4 marca turniej w Bochni!
Za tydzień planujemy rozegrać Turniej Piłki Ręcznej Chłopców w Bochni (awansem z 11 marca). Na Hali Widowiskowo-Sportowej walczyć będą zespoły: MOSiR Bochnia,  UKS Krakowiak 85 Kraków, UMKS PMOS Chrzanów i UMKS PMOS II Chrzanów. Zawody odbędą się w godzinach 10:00 – 15:00. Zapraszamy do kibicowania!

Share on

There are no comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart
Skip to content