20.11.2022
II liga piłki ręcznej mężczyzn, kolejka 10
MOSiR Bochnia – SPR Stal Mielec 50:21 (24:10)

Skutecznie, efektywnie i efektownie
-Od pierwszej minuty spotkanie ułożyło się bardzo dobrze dla naszego zespołu – mówi Ryszard Tabor trener bochnian. – Graliśmy szybko, skutecznie, na co zespół z Mielca nie reagował poprawnie i dzięki temu w 15 minucie prowadziliśmy 12:1. Kolejne minuty to budowanie przewagi bramkowej, która zakończyła się wysokim prowadzeniem 24:10 pierwszej części. Drugą połowę rozpoczęli nasi młodzi zawodnicy, w większości juniorzy, którzy również grali skutecznie, efektywnie i efektownie, co spowodowało powiększenie różnicy bramkowej w 43 minucie do 20 bramek 35:15.-

Skład i bramki MOSiR Bochnia: Bartosz Szpisak 8, Maciej Grech 7, Bartosz Batko 6, Iwo Stopczyński 5, Kacper Cąber 4, Piotr Kalinka 4, Bartosz Kołodziej 4, Bartosz Kokoszka 3, Mateusz Szewczyk 3, Mateusz Błoniarczyk 2, Dominik Norek 2, Kamil Mrozik 1, Eryk Smęda 1, Łukasz Kruk, Michał Rogusz, Patryk Rolewicz.
Trener Ryszard Tabor, kierownik drużyny Maciej Haber, trener odnowy biologicznej Maciej Hamuda.

Skład i bramki SPR Stal Mielec: Filip Draguła 7, Paweł Król 5, Karol Nycek 3, Tomasz Polechoński 3, Piotr Mikielewicz 1, Filip Straż 1, Jakub Paleń 1, Kacper Rybicki, Mikołaj Wilk, Paweł Dzierga, Jakub Tara.
Trener Tomasz Sondej.

Mecz sędziowali kielczanie: Michał Cieślik i Piotr Oleksyk.

Relacja wideo
Spotkanie było transmitowane na żywo na kanale YouTube MOSiR Bochnia TV:

“Nie dali szans rywalowi w tym starciu” – podsumowuje spotkanie Jakub Noskowiak (były zawodnik MOSiR Bochnia) na profilu facebookowym Qubinho photography. Zdjęcie tytułowe jego autorstwa, więcej – kliknij tutaj.

Bochnianie rzucili 50 bramek!– to fragment tytułu relacji (również fotograficznej) Tomasza Stodolnego z portalu Bochnianin.pl. Więcej po kliknięciu poniższego zdjęcia: