Kadetki A z Cracovią

W dniu 9 grudnia kadetki A rozegrały kolejny wyjazdowy, ligowy mecz. Tym razem przeciwnikiem był zespół KS Cracovia 1906.

Od samego początku zespół był skoncentrowany, prowadzenie 10 : 0. Przeciwnik pierwsze punkty zdobył dopiero po 5 minutach gry. Pierwszą kwartę wygrywamy 23:6, w drugiej jeszcze bardziej podkręcamy tempo i powiększamy przewagę i wygrywamy 28:6. Przerwa w meczu uśpiła nasz zespół, bo zagraliśmy słabiej w obronie jak i w ataku 16:11, ale w IV kwarcie wróciliśmy na dobre tory – zdecydowanie lepsza obrona, szybsze rozgrywanie w ataku i ostatnią kwartę kończymy 28:4, a cały mecz kończy się wynikiem 93:27. Należy dodać, że w zespole kadetek A bardzo udanie zadebiutowała młodsza o 2 lata wychowanka trenera Witolda Jodłowskiego, Wiktoria Zając.

W meczu grały: Sara Marczyk 18, Gabriela Czekaj 17,Dziadoń Zuza 6, Emanuela Lekka 17, Agnieszka Krawiec 1, Gołas Emilka 5, Zuza Kierońska 3, Ola Podsiadło 13, Weronika Wilk 0,  Ania Gnutek 6, i Wiktoria Zając 7.