III kolejka Bocheńskiej Ligi Szachowej – wyniki.

Szkoła Podstawowa Nr 5 w Bochni, w środę 16 grudnia 2019r., gościła w swoich murach uczestników III kolejki Bocheńskiej Ligi Szachowej sezonu 2019/2020.

 

Podczas tej kolejki nad szachownicami swoje głowy pochyliło 57 graczy, którzy doszkalając swoje umiejętności zdobywali jednocześnie kolejne punkty do klasyfikacji końcowej.

.

„Projekt realizowany jest przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego”

.

Organizatorami Bocheńskiej Ligi Szachowej byli: Towarzystwo Sportowe MOSIR Bochnia, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bochni oraz Szkoła Podstawowa Nr 5 w Bochni.

.

ZAPRASZAMY DO GALERII ZDJĘĆ – Facebook MOSiR Bochnia – (kliknij tutaj)

.

Poniżej podajemy szczegółowe wyniki III kolejki:

Bocheńska Liga szachowa

2019-12-16/2019-12-16
Organiz.: MOSiR Bochnia

Wyniki końcowe – runda 7

M-ce Nr Tyt. Nazwisko Imię Fed. Elo Rank Klub Pkt. MBch. Bch. L.Z. Prog.

1

2

V

Serafin, Karolina POL 0 1100 SP 2 C

7.0

23.50

31.50

7

28.0

2

28

Florkowski, Adam POL 0 1000 SP 2 B

6.0

20.00

28.00

6

21.0

3

27

Babicz, Stanisław POL 0 1000 SP 5 B

6.0

19.00

28.50

6

25.0

4

1

IV

Norek, Szymon POL 0 1400 SP 5 B

5.5

18.00

26.00

5

22.0

5

22

Śleziak, Filip POL 0 1000 SP Proszówki B

5.0

24.00

34.50

5

25.0

6

23

Liszka, Sebastian POL 0 1000 SP 5 C

5.0

21.50

32.50

5

23.0

7

57

Gajewski, Witold POL 0 1000 SP 5 B

5.0

21.00

29.50

4

21.0

8

7

Brust, Maciej POL 0 1000 SP 7 C

5.0

20.00

28.00

5

21.0

9

46

Bohosiewicz, Sergiusz POL 0 1000 SP 5 B

5.0

20.00

27.50

5

18.0

10

15

Reguła, Dominika POL 0 1000 SP 7 C

5.0

20.00

27.00

5

21.0

11

36

Zwierniak, Maksymilian POL 0 1000 SP 2 B

5.0

18.00

25.00

5

19.0

12

19

Trojanowski, Szymon POL 0 1000 SP 1 B

5.0

17.50

26.50

5

21.0

13

54

Łagosz, Oliwia POL 0 1000 SP 2 B

5.0

16.50

23.00

5

17.0

14

56

Szewczyk, Oskar POL 0 1000 SP 5 B

4.5

22.00

32.00

4

20.5

15

17

Kita, Mikołaj POL 0 1000 SP 7 C

4.0

23.00

31.50

4

22.0

16

30

Krawczyk, Filip POL 0 1000 SP 7 C

4.0

22.00

31.00

4

18.0

17

29

Domagała, Błażej POL 0 1000 SP Proszówki B

4.0

21.50

29.00

4

16.0

18

38

Chowaniec, Adrian POL 0 1000 SP 7 C

4.0

19.50

27.50

4

17.0

19

42

Paluch, Aleksander POL 0 1000 SP 5 B

4.0

18.50

25.00

4

18.0

20

20

Kalinowski, Jan POL 0 1000 SP 5 C

4.0

17.50

24.50

4

16.0

21

5

Cabaj, Mateusz POL 0 1000 SP Proszówki B

4.0

17.00

25.00

4

17.0

22

41

Pajor, Kacper POL 0 1000 SP 2 A

4.0

17.00

23.50

4

17.0

23

12

Dziadowiec, Kamil POL 0 1000 SP Proszówki A

4.0

17.00

23.00

4

12.0

24

51

Ryszka, Patryk POL 0 1000 SP 5 C

4.0

16.50

23.00

4

13.0

25

6

Kita, Małgorzata POL 0 1000 SP 7 B

4.0

16.00

22.50

4

12.0

26

26

Jawień, Bartłomiej POL 0 1000 SP 7 C

4.0

14.00

21.00

4

10.0

27

50

Gardziel, Tomasz POL 0 1000 SP 2 C

3.5

21.50

31.00

3

12.5

28

24

Cholewa, Igor POL 0 1000 SP Proszówki C

3.5

19.50

26.50

3

17.0

29

8

Mazur, Adrian POL 0 1000 SP Proszówki C

3.5

16.00

23.00

3

10.0

30

34

Kram, Tymoteusz POL 0 1000 SP 5 B

3.5

15.00

20.50

3

13.0

31

31

Mazurkiewicz, Filip POL 0 1000 SP 5 B

3.5

15.00

20.50

2

15.5

32

10

Płaczek, Marcin POL 0 1000 SP 5 B

3.0

21.50

30.50

3

15.0

33

18

Szewczyk, Marcel POL 0 1000 SP 5 C

3.0

20.50

28.00

3

16.0

34

37

Wójcik, Jakub POL 0 1000 SP 7 A

3.0

19.50

25.50

3

16.0

35

48

Wiercioch, Karol POL 0 1000 SP 5 C

3.0

19.00

27.00

3

11.0

36

40

Pietras, Jan POL 0 1000 SP 7 C

3.0

18.00

26.00

3

15.0

37

4

Nowak, Miłosz POL 0 1000 SP 7 B

3.0

18.00

26.00

3

12.0

38

55

Możdżeń, Michał POL 0 1000 SP 1 B

3.0

18.00

26.00

1

11.0

39

43

Jawień, Jakub POL 0 1000 SP 7 C

3.0

15.00

21.50

2

10.5

40

35

Seweryn, Maksymilian POL 0 1000 SP 7 B

3.0

14.50

20.50

2

9.0

41

53

Bant, Klaudia POL 0 1000 SP Proszówki C

3.0

14.50

20.00

2

8.0

42

44

Mazurkiewicz, Szymon POL 0 1000 SP 5 B

3.0

12.50

18.00

3

10.0

43

32

Dutkiewicz, Karol POL 0 1000 SP 1 B

3.0

12.00

18.00

3

9.0

44

33

Flasza, Wojciech POL 0 1000 SP 7 A

3.0

9.50

14.50

3

8.0

45

45

Wrona, Tomasz POL 0 1000 SP 5 B

2.5

14.00

19.50

2

9.0

46

39

Śleziak, Sonia POL 0 1000 SP Proszówki B

2.0

19.00

25.00

2

12.0

47

14

Poznański, Łukasz POL 0 1000 SP 5 B

2.0

17.50

23.50

1

3.0

48

47

Jaszczyński, Witold POL 0 1000 SP 5 C

2.0

17.00

23.50

2

11.0

49

25

Jawień, Kacper POL 0 1000 SP 7 B

2.0

16.00

25.50

2

11.0

50

49

Mucha, Adrianna POL 0 1000 SP 5 C

2.0

16.00

22.50

2

11.0

51

52

Mucha, Emilia POL 0 1000 SP 5 B

2.0

15.50

22.50

2

9.0

52

16

Golemiec, Bartłomiej POL 0 1000 SP 7 A

2.0

14.50

20.50

2

9.0

53

13

Wełna, Bartłomiej POL 0 1000 SP 5 B

2.0

14.50

20.50

1

7.0

54

21

Pawlik, Olivier POL 0 1000 SP 7 B

2.0

13.50

18.50

1

5.0

55

11

Gut, Jakub POL 0 1000 SP 7 A

2.0

12.00

17.00

2

4.0

56

3

Mroczek, Franciszek POL 0 1000 SP 2 A

1.0

14.50

20.00

1

6.0

57

9

Hernik, Karol POL 0 1000 SP 2 A

1.0

12.00

17.00

1

6.0

ChessArbiter Pro (v.2.21) (C) A.Curyło    http://www.chessarbiter.com/
Lic:0079 Właściciel: MOSiR Bochnia

Share on

There are no comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart
Skip to content