Dziewczęta z SP w Kobylu Mistrzyniami Powiatu w Piłce Ręcznej – IMS.

Na parkiecie Hali Widowiskowo-Sportowej w Bochni, w poniedziałek 8 kwietnia 2019r., odbyły się Zawody Powiatowe w Piłce Ręcznej Dziewcząt, rozgrywane w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej.

Do zawodów zgłosiło się 5 drużyn (zwycięzców eliminacji gminnych oraz miejskich):

• PSP Nr 1 w Bochni

• SP w Żegocinie

• SP w Kobylu

• SP w Trzcianie

• SP w Gawłowie

Zawody rozgrywano systemem ”każdy z każdym”.  Dziewczęta walczyły nie tylko o miano Mistrza Powiatu ale również o awans do Półfinału Wojewódzkiego.

Po zaciętych a momentami również bardzo ostrych meczach miejsce I i awans do kolejnego etapu zawodów wywalczyły uczennice SP w Kobylu. Miejsce II zajęli wychowankowie SP w Żegocinie a na miejscu III uplasowali się zawodnicy SP w Gawłowie, miejsce czwarte przypadło w udziale SP nr 1 w Bochni a piąte SP Trzciana.

ZAPRASZAMY DO GALERII ZDJĘĆ – Facebook MOSiR Bochnia – (kliknij tutaj)

SP Gawłów 0 1 3 1 4 III

Na zakończenie zawodów drużyny z miejsc I – III otrzymały pamiątkowe dyplomy oraz okolicznościowe puchary ufundowane przez Starostwo Powiatowe w Bochni.

Organizatorem zawodów, z ramienia Starostwa Powiatowego w Bochni, był Miejski Ośrodek i Sportu i Rekreacji w Bochni.