Contimax MOSIR Bochnia z kolejną wygraną

W niedzielne popołudnie drużyna Contimax MOSIR Bochnia w meczu 9. kolejki rozgrywek pierwszoligowych podejmowała we własnej hali Eneę AZS AJP II Gorzów Wlkp. Po bardzo dobrym spotkaniu podopieczne Małgorzaty Misiuk i Rafała Sroki odniosły zwycięstwo 87-74.

Najskuteczniejszą zawodniczką Contimaxu MOSIR Bochnia była Anita Plucińska, 25-letnia skrzydłowa rzuciła w tym spotkaniu 21 punktów dopisując do tego wyniku jeszcze 8 zbiórek oraz 4 przechwyty i 2 asysty. Drugą strzelczynią była Monika Malinowska, zdobywczyni 19 punktów. Bardzo dobre zawody rozegrał również Anna Krawiec, która zapisała po raz ósmy w tym sezonie double-double notując 18 punktów i 14 zbiórek.

Po rozegraniu dziesięciu meczów Contimax MOSIR Bochnia z bilansem sześciu zwycięstw i czterech porażek plasuje się na trzecim miejscu pierwszoligowej grupy B.

Kolejny mecz Contimax MOSIR Bochnia rozegra już w najbliższą sobotę. 4 grudnia o godzinie 16:00 rozpoczniemy mecz z Pompax Tęcza Leszno. Do zobaczenia w Hali Widowiskowo-Sportowej!

Contimax MOSIR Bochnia – Enea AZS AJP II Gorzów Wlkp. 87-74 (27-23, 20-20, 20-15, 20-16)

Punkty: Anita Plucińska 21, Monika Malinowska 19, Anna Krawiec 18, Wiktoria Zając 11, Natalia Mazur 11, Katarzyna Mroczek 7, Nikola Więcek 0, Gabriela Rak 0.

Share on

There are no comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart
Skip to content