MOSiR III Bochnia Błyskawica Proszówki 4:2 / III Liga Młodzików

-III-l.m.-p.n.-22.09.2021.

22.09.2021
III Liga Okręgowa Młodzików, kolejka 3 (zaległa)
MOSiR III Bochnia – Błyskawica Proszówki 4:2 (1:1)

W kolejnym meczu ligowym drużyna młodzików występująca w III lidze okręgowej podejmowała drużynę Błyskawicy Proszówki. – W początkowej fazie gry to my tracimy pierwszą bramkę i goście obejmują prowadzenie – relacjonował, asystujący w tym spotkaniu bochnianom, trener Robert Gnutek. – Pomimo nie najlepszego początku w naszym wykonaniu w dalszej części gry chłopcy zaczęli zyskiwać przewagę, czego efektem była bramka wyrównująca. Takim wynikiem zakończyła się I połowa. Po przerwie gramy jeszcze lepiej i strzelamy kolejne 3 bramki, stwarzając jeszcze kilka okazji do zdobycia kolejnych. Goście odpowiedzieli jednym trafieniem i cały mecz zakończył się naszym zwycięstwem 4-2. Gratulacje dla całej drużyny za zaangażowanie i determinację. Widać, że chłopcy poprzez systematyczność robią stale postępy. Oby tak dalej.-

Skład MOSiR Bochnia: Adam Więcek, Olaf cebula, Kacper Zuzia, Bartłomiej Imiołek, Oskar Bochenek, Michał Woda, Łukasz Krok, Jan Gicala, Mateusz Sitko oraz Jakub Wójcik, Antoni Miś, Mikołaj Juszczyk, Bartosz Duda, Maksymilian Michniak, Kamil Bulanda, Radosław Hudek.

Mecz rozegrany został na boisku przy ul. Chodenickiej w Bochni.

Zdjęcia ze spotkania na profilu facebookowym MOSiR Bochnia – kliknij tutaj.