27 medali MOSiR Bochnia na IV International Judo Salt CUP Wieliczka 2023!

II-miejsce-MOSiR-Bochnia-na-Intern.-Judo-Salt-CUP-Wieliczka-2023
W miniony weekend zawodnicy Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Bochni zdobyli 27 medali w IV edycji turnieju INTERNATIONAL JUDO SALT CUP WIELICZKA 2023.
.
II miejsce drużynowo!
W dwudniowych zawodach (30 września – 1 października) udział wzięło 210 zawodników z 23 klubów, z 6 państw. MOSiR Bochnia drużynowo zdobył II miejsce. Nasi zawodnicy wywalczyli 7 złotych medali, 10 brązowych, 10 srebrnych!
.
W pierwszym dniu zawodów naszym zawodnikom towarzyszyła Sabina Bajda dyrektor MOSiR Bochnia, drugiego Grzegorz Maj trener naszego klubu.
.
Julia Rybka startowała nie tylko w swojej kategorii 52 kg, ale również poza konkursem w kategorii 57 kg, w której zwyciężyła, choć nie jest ujmowana w klasyfikacji.
.
W zawodach walczył również Karol Kurtyka.
.
Zdjęcia z zawodów umieściliśmy na profilu facebookowym MOSiR Bochnia – kliknij tutaj.