W weekend zapraszamy na Rynek w Bochni!
W weekend Bochnia ponownie stanie się koszykarskim sercem regionu! W sobotę i niedzielę na płycie Rynku w Bochni odbędzie się II Edycja Turnieju Koszykówki Bochnia
Wielkimi krokami zbliża się Bochnia 3×3 CUP!
Bochnia ponownie stanie się koszykarskim sercem regionu! W dniach 6–7 czerwca 2026 roku na płycie Rynku w Bochni odbędzie się II Edycja Turnieju Koszykówki Bochnia
Trzy drużyny MOSiR Bochnia na podium Mistrzostw Małopolski w koszykówce 3×3
W niedzielę 19 kwietnia w Mokrzyskach rozegrano Mistrzostwa Małopolski w koszykówce 3×3, które były eliminacjami do Mistrzostw Polski. W turnieju udział wzięły cztery drużyny MOSiR
Mistrzostwa Małopolski w koszykówce 3×3
W niedzielę 19 kwietnia w Mokrzyskach rozegrane zostaną Mistrzostwa Małopolski w koszykówce 3×3. Turniej rozegrany zostanie w ramach eliminacji do Mistrzostw Polski w koszykówce 3×3
Młodzieżowe Mistrzostwa Małopolski w koszykówce 3×3
19 kwietnia w Mokrzyskach rozegrane zostaną Młodzieżowe Mistrzostwa Małopolski w koszykówce 3×3 będące eliminacjami do Młodzieżowych Mistrzostw Polski w koszykówce 3×3. Miejski Ośrodek Sportu i
Mistrzostwa Małopolski w koszykówce 3×3
W sobotę 26 kwietnia w Proszowicach rozegrane zostały Mistrzostwa Małopolski w koszykówce 3×3. W kategorii wiekowej U15 Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bochni reprezentowały
Koszykówka: przed nami Mistrzostwa Małopolski w koszykówce 3×3
W sobotę 26 kwietnia w Proszowicach rozegrane zostaną Mistrzostwa Małopolski w koszykówce 3×3 U15K. Zawody rozegrane zostaną w ramach eliminacji do Młodzieżowych Mistrzostw Polski w
Za nami turniej KOSSM 3×3 Czelendż by Fundacja LOTTO
W weekend 7-8 września w Białej Podlaskiej rozegrano turniej koszykówki 3×3 dziewcząt KOSSM 3×3 Czelendż by Fundacja LOTTO. Koszykarski Ośrodek Szkolenia Młodzieży w Bochni pod
MMP 3×3 U17K: MOSiR Bochnia 9. drużyną w Polsce
W sobotę 22 czerwca w Centralnym Ośrodku Sporu Torwar w Warszawie rozegrany został wielki finał Młodzieżowych Mistrzostw Polski w koszykówce 3×3 do lat 17. Koszykarki
Zakończenie koszykarskiego sezonu
We wtorkowe popołudnie dzięki gościnności Dyrekcji Szkoły Podstawowej nr 5 na boiskach zewnętrznych odbyło się zakończenie sezonu koszykarskiego. Rozpoczynając dzisiejsze spotkanie życzenia oraz gratulacje za
- 1
- 2








