Zwycięstwo w pierwszym meczu I Ligi Okręgowej Młodzików! KS Koszyce Wielkie – MOSiR Bochnia 0:2

Ks-Koszyce-Wielkie-MOSiR-Bochnia-31.08.2021-

31.08.2021
I Liga Okręgowa D1 Młodzików, 2 kolejka
KS Koszyce Wielkie – MOSiR Bochnia 0:2 (0:1)

Drużyna Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Bochni, która w tym sezonie reprezentuje klub w rozgrywkach I Ligi Okręgowej Młodzików, w pierwszym meczu zwyciężyła na wyjeździe KS Koszyce Wielkie. Było to spotkanie drugiej kolejki, pierwsza została przełożona na połowę września.

Dwie bramki na boisku Koszyc dla Bochni zdobył Sergiusz Bohosiewicz (w 22 i 40 minucie).

Bardzo dobra gra w obronie
– Bardzo dobra gra drużyny w obronie – ocenia spotkanie trener bochnian Piotr Górecki. – Nie pozwoliliśmy przeciwnikom z Koszyc na zbyt wiele. Zasłużona wygrana. Współpracujemy od miesiąca, chcemy grać ofensywnie, odważnie, przeważać w posiadaniu piłki. Na tym się skupiamy na treningach. Mam nadzieje, że w każdym kolejnym meczu będzie lepiej w tym aspekcie. –

Skład MOSiR Bochnia: Gabriel Ogiński, Damian Nowak, Miłosz Moskal, Gabriel Klima, Aleksander Cyz, Kamil Bulanda, Piotr Nadratowski, Bartłomiej Imiołek, Sergiusz Bohosiewicz 2 oraz Filip Mazurkiewicz, Mikołaj Juszczyk, Szymon Żelichowski, Błażej Kaliciak, Bartosz Duda.

Zdj. tytułowe autorstwa KS Koszyce Wielkie.

3 kolejka w Bochni!
Zapraszamy do kibicowania w najbliższa sobotę 4 września, kiedy to nasz zespół gościł będzie Tarnovię Tarnów. Spotkanie rozpocznie się o godz. 10.00 na Stadionie Miejskim przy ul. Parkowej w Bochni.