Zwycięstwo trampkarzy na zakończenie sezonu!

W niedzielę 28 października trampkarze MOSiR Bochnia rozegrali ostatnią kolejkę w ramach I ligi okręgowej. Z meczu na wyjeździe z WKS Szreniawą wyszli zwycięsko!

WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz – MOSiR Bochnia 0:2

To było udane spotkanie na zakończenie sezonu. Podopieczni trenera Marcina Leśniaka zdobyli dwie bramki – ich autorami byli w 26 minucie Tomasz Popiołek, w 34 Piotr Leszczyński. Gospodarzom nie udało się sforsować naszej obrony i gol był poza ich zasięgiem.

Skład MOSiR Bochnia: Mateusz Baran, Maksymilian Jarosz, Krystian Spytek, Gabriel Szydłowski, Dawid Skrzypek, Kacper Smoleń, Stanisław Szydłowski, Tomasz Popiołek 1, Bartosz Palej, Artur Majcher, Piotr Leszczyński 1 oraz Wiktor Zaleński, Krystian Słonina, Bartosz Sieczka, Piotr Mączka, Sebastian Liszka, Mikołaj Kita.

Ostatecznie po 14 meczach wywalczyliśmy 5 pozycję w tabeli na 8 zespołów, biorących udział w rozgrywkach. W sumie zdobyliśmy 19 punktów. Na pierwszym miejscu uplasowała się Termalica z 33 punktami. Pozycje przed nami zajęli również zawodnicy Wolanii, Tarnowskiej Akademii Piłkarskiej i Brzeska. Za naszym zespołem uplasowały się drużyny Dąbrowi, Zakliczyna i Nowego Wiśnicza.

Share on

There are no comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart
Skip to content