Zwycięstwo trampkarzy MOSiR Bochnia nad Podhalem! Inauguracja wiosennych rozgrywek w II lidze wojewódzkiej

Inaug. tramparzy 20.03.2022 II l. woj.

20.03.2022
II Liga Wojewódzka C1 Trampkarz Grupa 1, kolejka 1
NKP Podhale Nowy Targ – MOSiR Bochnia 0:3 (0:2)

Bramki dla MOSiRu zdobyli:
Kacper Rajca w 11 minucie,
Jakub Brzęk w 13 min.,
Dawid Goryczko w 80 min.

-Trudny mecz, wymagający rywal – mówi Michał Dziuba trener bochnian. – W pierwszej połowie zaskoczyliśmy przeciwnika. Od samego początku zagraliśmy w strefie wysokiej co spowodowało, że drużyna Podhala w pierwszej połowie praktycznie nie zagroziła naszej bramce, a nasza drużyna w tym czasie zdobyła dwa gole. Na drugą połowę drużyna gospodarzy wyszła mocno zdeterminowana, co spowodowało, że mecz się wyrównał. Na pewno cieszyć może to, że stworzyliśmy dużo sytuacji bramkowych, natomiast martwić może nasza skuteczność. Chciałbym podziękować chłopcom za walkę i zaangażowanie, ale przede wszystkim za wynik jaki osiągnęli, tym bardziej, że niektórzy przez cały tydzień nie zaliczyli żadnej jednostki treningowej z powodu choroby.-

Skład MOSiR Bochnia: Jakub Brzęk 1, Szymon Fielek, Wojciech Gałązka, Michał Gaża, Dawid Goryczko 1, Jakub Kocjan, Szymon Leszczyński, Karol Łach, Kacper Rajca 1, Krzysztof Stokłosa, Maksymilian Zwierniak oraz Mariusz Broda, Tomasz Dziuba, Konrad Hudek, Szymon Jaworski, Filip Mocia, Szymon Stano.
Trener Michał Dziuba, asystent trenera Robert Gnutek.

Zdjęcia ze spotkania na profilu facebookowym MOSiR Bochnia – kliknij tutaj.

Relacje wideo z meczu umieściliśmy na kanale YouTube MOSiR Bochnia TV.
Część 1:

Cz. 2:

Zdjęcia i wideo autorstwa Grzegorza Kocjana. Serdecznie dziękujemy:-)

Wyniki pozostałych spotkań 1 kolejki grupy 1:
Tarnovia Tarnów Canpack Okocimski II Brzesko 7:0
AP Respect Szalowa – Beskidzka Akademia Piłkarska Ropa 2:7
Unia II Tarnów – Westovia Tarnów (mecz przełożony na maj)

3 miejsce w tabeli
Po 1 kolejce, którą jeszcze nie rozegrały dwa zespoły, nasza drużyna z pierwszymi 3 punktami zajmuje 3 miejsce w tabeli.

W 2 kolejce kibicujemy w Bochni!
W sobotę 26 marca nasz zespół gościł będzie w ramach 2 kolejki Westovię Tarnów. Spotkanie rozpocznie się o godz. 10:00 na Stadionie Miejskim przy ul. Parkowej w Bochni.