Zwycięstwo młodzików z liderem! MOSiR Bochnia – Termalica Bruk-Bet Nieciecza 1:0

Wynik środowego meczu (26.09.2018) był zaskoczeniem nie tylko dla gości, ale również miłą niespodzianką dla samych gospodarzy. Po pierwszym przegranym spotkaniu wygrany rewanż młodzików, walczących w I lidze okręgowej, niezmiernie cieszy.

MOSiR Bochnia – Termalica Bruk-Bet Nieciecza KS 1:0

To niewątpliwie udane spotkanie,  chociaż ciężko było wywalczyć tę jedną bramkę, która dała naszemu zespołowi zwycięstwo. Przypomnijmy, że w pierwszym spotkaniu tego sezonu z Termalicą młodzicy MOSiR przegrali na wyjeździe 4:1. Nieciecza sukcesywnie po każdym meczu zbierała punkt po punkcie osiągając pozycje lidera z sześcioma wygranymi spotkaniami i dwoma remisami. My po 8 kolejkach plasowaliśmy się na 5 pozycji w tabeli. Na pewno więc goście nie spodziewali się przegranej na wczorajszym spotkaniu i była to ich pierwsza porażka w tym sezonie. Celnego gola do bramki przeciwnika skierował w 55 minucie Dawid Goryczko po wcześniejszej akcji Mateusza Zbyluta.
Liga młodzików okazuje się bardzo wyrównana. Oprócz ostatniej drużyny każdy może wygrać z każdym.  Pierwsza połowa tego spotkania to była walka o środek boiska i wyrównana gra – mówi trener bochnian Mirosław Sobieszczyk. – W drugiej połowie udało nam się po udanym kontrataku strzelić zwycięską bramkę. Jestem zadowolony zarówno z wyniku, jak i z gry naszych zawodników.-

Skład młodzików MOSiR Bochnia: Kajetan Fortuna, Jakub Strzałka, Antoni Wójcik, Kacper Rajca, Maciej Rachfał, Igor Pala, Szymon Kolasiński, Dawid Goryczko 1, Karol Cieśla oraz Mateusz Zbylut, Jakub Brzęk, Maciej Ryncarz, Piotr Broszkiewicz, Jan Błachut.

Zdjęcia z powyżej opisanego spotkania – kliknij tutaj.

Przed młodzikami MOSiR Bochnia jeszcze pięć kolejek. Najbliższa 29 września na wyjeździe z Dąbrowią Tarnowską. U nas chłopcy walczyć będą 7 października z CANPACK Okocimskim Klubem Sportowym (początek o godz. 10.00).

__________________

Przypomnijmy też, jak wyglądały wtorkowe (25 września) spotkania orlików MOSiR Bochnia, gdzie w grupie II nasi chłopcy przegrali, w pierwszej odnieśli spektakularne zwycięstwo.

MOSiR II Bochnia – Nieszkowianka Nieszkowice 2:6, zdjęcia – kliknij

MOSiR I Bochnia – Beskid Żegocina 23:0, zdjęcia – kliknij

Kolejne mecze zespoły orlików rozegrają na wyjeździe MOSiR II Bochnia 28 września z Rabą Książnice, MOSiR II Bochnia dzień później z gryfem Chronów.
W Bochni zespoły orlików MOSiR Bochnia grać będą 9 października – zespół I z  Olimpią Kąty (początek o godz. 15.30), zespół II z GKS Drwinią (godz. 17.00).

___________________

Wcześniejsze spotkania pozostałych zespołów
Przy okazji przypominamy o najbliższych meczach pozostałych zespołów naszego klubu i zapraszamy do kibicowania:
– 28 września o godz. 15.30 zapraszamy na mecz II ligi młodzików MOSiR II Bochnia – Macierz Lipnica
– 1 października o godz. 16.00 mecz I ligi okręgowej C1 trampkarzy MOSiR Bochnia – MUKS TAP Tarnów