Zwycięstwo i remis w II lidze młodzików

W miniony weekend piłkarze Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Bochni rozegrali dwa spotkania w ramach II ligi okręgowej D2 Młodzików. W pierwszym bochnianie pokonali Okocimski, w drugim zremisowali z Rylowią.

26.04.2019
CanPack Okocimski KS – MOSiR I Bochnia 0:5 (0:1)

W piątek bochnianie bardzo dobrze zaprezentowali się na wyjeździe w Brzesku, gdzie zwyciężyli z gospodarzami, wbijając im 5 goli i nie pozwalając na strzelenie choćby jednego!

W pierwszej połowie jeszcze nie było tak łatwo i tylko w 15 minucie podopiecznym trenera Michała Dziuby udało się zdobyć jednego gola. Lawina bramek i załamanie gospodarzy nastąpiło w drugiej części meczu. Zaraz po przerwie w 34 minucie do bramki zbliżył się Wiktor Wolak i oddał celny strzał. W 45 minucie wynik na 0:3 poprawił Maksymilian Zwierniak. Pod koniec spotkania skuteczny okazał się Szymon Stano (w 51 minucie) i Jakub Brzęk (w 60-ej, ostatniej minucie spotkania!).

Skład MOSiR I Bochnia: Jakub Brzęk 1, Szymon Stano 1, Patryk Szwed 1, Wiktor Wolak 1, Maksymilian Zwierniak 1, Jan Błachut, Piotr Broszkiewicz, Oskar Goczał, Wojciech Janik, Maciej Ryncarz oraz Tomasz Dziuba, Antoni Kalinowski, Bartosz Król, Mateusz Kruk, Emanuel Piwowarczyk.

27.04.2019
Rylovia Rylowa – MOSiR II Bochnia 2:2 (1:1)

Do wyrównanego spotkania doszło dzień później, kiedy to drugi zespół MOSiR Bochnia, biorący udział we wspomnianych rozgrywkach, walczył na wyjeździe z Rylovią Rylową. W pierwszej połowie spotkania zarówno jedna jak i druga strona zdobyły po 1 bramce – dla nas wywalczył ją ostatecznie w 9 minucie Mateusz Plewniak. Podobnie było w drugiej części meczu – bramke dla bochnian zdobył w 41 minucie Kacper Stanek.

Skład MOSiR II Bochnia: Mateusz Plewniak 1, Kacper Stanek 1, Witold Gajewski, Karol Jonak, Dominik Kamiński, Jakub Krupiński, Igor Pala, Jakub Wójcik, Nikodem Zaczek oraz Michał Czesak, Maciej Jonak, Karol Łach, Kacper kołodziej, Łukasz Różyński.

W tej chwili po 2 kolejkach zespół MOSiR I Bochnia zajmuje drugie miejsce w tabeli (tuż po Chempions Brzesko z taka sama ilością punktów – 6), MOSiR II Bochnia ósme (na 10 zespołów, biorących udział w rozgrywkach).

Na zdjęciu tytułowym zespoły młodzików, biorące udział w rozgrywkach II ligi. Trenerem zespołu MOSiR I jest Michał Dziuba (pierwszy z prawej), drużynę MOSiR II szkoli Mirosław Sobieszczyk.

Kolejne spotkania 4 maja u nas – zapraszamy do kibicowania!
Następne mecze nasze drużyny rozegrają już w najbliższą sobotę. MOSiR I Bochnia gościł będzie Rylovię Rylową (początek spotkania o godz. 12.00), MOSiR II Bochnia podejmie WKS Szreniawę Nowy Wiśnicz (godz. 14.00).