Zwycięstwa młodzików i trampkarzy na rozpoczęcie II rundy!

Zwycięskimi spotkaniami rozpoczęli rozgrywki w II rundzie I ligi okręgowej trampkarze i młodzicy Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Bochni, którzy w miniony weekend gościli u siebie zespoły z Tarnowa.

12.05.2018
MOSiR Bochnia – Unia Tarnów 3:0
(1:0)
Bocheńscy piłkarze, rozpoczynając rozgrywki II rundy I ligi okręgowej C1 trampkarzy, pokonali na swoim boisku (przy ul. Chodenickiej), najwidoczniej słaby tego dnia zespół Unii Tarnów. Pierwszą bramkę dla naszego zespołu w pierwszej połowie spotkania zdobył Klaudiusz Pach, który w drugiej części meczu strzelił jeszcze  jednego celnego gola. Wynik na 3:0 poprawił Hubert Kwarta.

Podopiecznym trenera Marcina Leśniaka należą się szczególne gratulacje, ponieważ stawili czoła liderowi tych rozgrywek i w tej chwili zajmują trzecie miejsce w tabeli po Unii Tarnów i MUKS TAP Tarnów. Przypomnijmy, że w pierwszej rundzie z Unią zremisowaliśmy 2:2.

Skład zespołu trampkarzy MOSiR Bochnia: Szymon Cierniak, Bartosz Palej, Tomasz Popiołek, Mikołaj Dawiec, Kamil Lekki, Dominik Lech, Hubert Kwarta 1, Kladiusz Pach 2,  Jakub Paduch, Dawid Kolanowski, Filip Budzyn oraz Dawid Skrzypek i Wiktor Zaleński.

Następny mecz gramy 20 maja w roli gospodarzy z Termaliką Bruk- BET Nieciecza.
Kolejny mecz na wyjeździe z Trzcianą 2000 w dniu 22 maja.

13.05.2018
MOSiR Bochnia – Tarnovia Tarnów  4:1 (3:0)
Piłkarze, biorący udział w rozgrywkach I ligi okręgowej D1 młodzików na murawie bocheńskiego Stadionu im. dr. W. Krupy pokonali znacząco Tarnovię Tarnów. Zawodnicy, szkoleni przez Mirosława Sobieszczyka, od początku dominowali nad przeciwnikiem. Już w pierwszej połowie meczu strzelili 3 bramki. Udaną serię rozpoczął w 5-ej minucie Mateusz Płaza, a kolejne dwa celne trafienia do bramki skierował Filip Styrna, kolejno w 20-ej i 30-ej minucie spotkania. Honorową bramkę dla gości zdobył w drugiej połowie (w 50 minucie) Jakub Złotnicki. To był jednak zdecydowanie dzień Filipa, który po raz trzeci (w 55 minucie) zdobył celnego gola dla Bochni!

Zdjęcia ze spotkania młodzików umieściliśmy na Facebooku MOSiR Bochnia – kliknij tutaj.

Skład zespołu młodzików MOSiR Bochnia: Krystian Słonina, Filip Styrna 3, Mateusz Płaza 1, Maksymilian Rachfał, Paweł Palej, Marcin Mosoń, Jakub Mazanek, Sebastian Liszka, Mikołaj Kita oraz Patryk Zbylut, Antoni Wójcik, Marcin Stopa, Krystian Stary, Jakub Noskowiak.

Kolejny mecz na wyjeździe młodzicy rozegrają 19 maja z Okocimksim Klubem Sportowym Brzesko. Obecnie Okocimski, z którym w pierwszej rundzie wygraliśmy 3:1,  wyprzedza nas o jedno miejsce w tabeli i jest wiceliderem rozgrywek.