Wstępny terminarz II ligi piłki ręcznej mężczyzn

Śląski Związek Piłki Ręcznej podał wyniki losowania II Ligi Mężczyzn. Poinformował również, że w związku z ciężką sytuacją bytową części klubów związaną z pandemią zdecydowano się na terytorialny podział rozgrywek na 2 grupy (po 7).

Rozgrywki II ligi Mężczyzn gr. 4 rozpoczną się 26/27 września. Bochnia będzie miała przyjemność zainaugurować sezon goszcząc w pierwszej kolejce SPR Grunwald Rudę Śląską. W kolejnych meczach zespół MOSiR Bochnia walczył będzie z drużynami: SPR Górnik Zabrze, SMS III ZPRP Kielce, SUMKS Jedynka Myślenice,  AZS AGH Kraków, ASPR Zawadzkie. Cały wstępny terminarz dostępny jest tutaj – kliknij.

Awans do grupy mistrzowskiej uzyskają po 4 najlepsze drużyny z obu grup, z kolei do spadkowej drużyny miejsc 5, 6, 7. Mecze rund III oraz IV zostaną rozegrane systemem każdym Z ZALICZENIEM WYNIKÓW Z RUND I ORAZ II.
Awans do rozgrywek I Ligi uzyskuje Mistrz II Ligi, z kolei ostatnia drużyna spada do ligi bezpośrednio niższej. 13. drużyna w przypadku odpowiedniej ilości chętnych uzyskuje prawo gry w barażu.
.
O przygotowaniach bocheńskiego zespołu do sezonu 2020/21 pisaliśmy tutaj – kliknij.
.
Od sezonu 2021/2022 planowane są rozgrywki  dla maksymalnie 14 zespołów systemem każdy z każdym.
Share on

There are no comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart
Skip to content