Zespoły MOSiR Bochnia z awansem do drugiego etapu rozgrywek o Puchar Prezesa PZPN!

W sobotę 22 grudnia Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bochni uczestniczył w rozgrywkach w pierwszym etapie rozgrywek o Puchar Prezesa Polskiego Związku Piłki Nożnej. Dwa zespoły naszego klubu,  zdobywając pierwsze miejsca wywalczyły awans!

MOSiR Bochnia rocznik 2008/09 najlepszą drużyną Powiatu Bocheńskiego w turnieju o Puchar Prezesa PZPN!!!??????
Rewelacyjnie spisały się dziś Orliki MOSiR-u Bochnia, które w czterech meczach zdobyły 17 bramek, nie tracąc przy tym żadnej!!!!

Skład orlików MOSiR Bochnia:
Mateusz Zbylut, Aleksander Cyz, Kamil Kaczmarczyk, Gabriel Ogiński, Maksymilian Liszka, Mateusz Maszewski, Antek Szczygieł, Arkadiusz Majchrzak
Trenerzy: Piotr Górecki, Damian Szydłowski.
(zespół orlików na archiwalnym zdjęciu w tytule)

Młodzicy młodsi równie dobrze!!!
Wielkie gratulacje dla chłopców ???  MOSiR-u rocznik 2007, którzy również okazali się być bezkonkurencyjni w swojej kategorii wiekowej???Walcząc pod okiem trenera Mirosława Sobieszczyka także zdobyli I miejsce i awans!