Zespół orlików MOSiR II Bochnia po inauguracji sezonu / Liga Podokręgu Bochnia

Młodszy zespół orlików Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Bochni rozegrał pierwszy mecz w ramach Ligi Podokręgu Piłki Nożnej Bochnia. W wyjazdowym spotkaniu (29 sierpnia) zmierzył się z Gryfem Chronów.

E1 Orlik, 1 kolejka
Gryf Chronów – MOSiR II Bochnia 9:4
Bramki dla Bochni zdobyli:
Ksawery Trojan 10′⚽, 46′⚽
Kacper Kazimirek 36′⚽
Wiktor Kukla 44′⚽

Mimo przegranej trener bochnian Damian Szydłowski dobrze ocenił występ swoich podopiecznych – Na tle starszych przeciwników chłopcy bardzo dobrze się zaprezentowali jeżeli chodzi o pierwsze przetarcie. – warto tutaj zaznaczyć, że zespół MOSiR II Bochnia składa się z chłopców z rocznika 2011 i młodszych, a ich przeciwnikami są piłkarze z rocznika 2010.

Skład MOSiR II Bochnia: Ksawery trojan, Maciej Migdał, Igor Łach, Jakub Kurdziel, Kacper Kazimirek, Hubert Dziadoszczyk, Maciej Cempa oraz Oliwier Stała, Oskar Stała, Filip Miękina, Wiktor Kukla, Tobiasz Kucharski, Adam Karasiński, Bartłomiej Kaczmarczyk, Jakub Janawa.

Kolejny mecz nasi młodzi piłkarze rozegrają już w najbliższy czwartek 3 września, kiedy to gościć będą drużynę Zryw Królówka. Spotkanie odbędzie się na boisku ze sztuczną murawą przy ul. Parkowej w Bochni. Mecz rozpocznie się o godz. 16.30.

Share on

There are no comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart
Skip to content