Zawody Powiatowe w Pływaniu – wyniki IMS.

W piątek 24 stycznia 2020r., uczniowie szkół podstawowych klas VII, VIII Powiatu Bocheńskiego spędzili w gościnnych murach Krytej Pływalni w Bochni na Zawodach Powiatowych w Pływaniu Indywidualnym i Drużynowym Dziewcząt i Chłopców, rozgrywanych w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej.

Do rywalizacji swoich uczniów zgłosiły szkoły:

KATEGORIA INDYWIDUALNA

DZIEWCZĘTA:

  • SP Nr 1 Bochnia
  • SP Nowy Wiśnicz
  • SP Nr 7 Bochnia
  • SP Nr 4 Bochnia
  • ZSG Gawłów
  • SP Proszówki
  • SP Łapanów
  • ZSG Nieszkowice Wielkie

CHŁOPCY:

  • SP Nr 1 Bochnia
  • SP Nr 2 Bochnia
  • SP Nr 7 Bochnia
  • SP Nr 5 Bochnia
  • SP Nowy Wiśnicz
  • ZSG Nieszkowice Wielkie
  • SP Proszówki
  • SP Nowy Wiśnicz
  • SP Stanisławice

 

W zawodach drużynowych w kategorii dziewcząt startowała 1 drużyna :

  • SP Nr 1 w Bochni

 

W zawodach drużynowych w kategorii chłopców startowały 2 zespoły:

1. SP Nr 1 w Bochni

2. SP Nr 5 Bochnia

 

Młodzi pływacy walczyli o najwyższe miejsca na podium ale również o awans do Finałów Wojewódzkich, które są kolejnym etapem w tej konkurencji.

W konkurencjach indywidualnych zawodnicy startowali w czterech stylach pływackim a na awans mogło liczyć tylko trzech najlepszych pływaków w każdym z nich.

 

ZAPRASZAMY DO GALERII ZDJĘĆ – Facebook MOSiR Bochnia – (kliknij tutaj)

 

W kategorii dziewcząt najlepsze były i awans uzyskały:

STYL DOWOLNY (50 m )

MIEJSCE

NAZWISKO I IMIĘ

SZKOŁA

CZAS

I

Maszewska Wiktoria

SP Nr 1 Bochnia

36,34

II

Transue Rebeka

SP Nr 1 Bochnia

37,08

III

Słoka Julia

SP Nr 7 Bochnia

39,26

 

STYL GRZBIETOWY (50 m )

MIEJSCE

NAZWISKO I IMIĘ

SZKOŁA

CZAS

I

Chudoba Nikola

SP Nr 1 Bochnia

41,96

II

Skrabalak Maryla

SP Nr 1 Bochnia

43,59

III

Cetnarska Natalia

SP Nr 1 Bochnia

44,94

 

STYL KLASYCZNY (50 m )

MIEJSCE

NAZWISKO I IMIĘ

SZKOŁA

CZAS

I

Kuc Paulina

SP Nr 1 Bochnia

43,67

II

Joniec Karolina

SP Nr 1 Bochnia

47,55

III

Siwy Milena

SP Nr 1 Bochnia

50,16

 

W kategorii chłopców najlepsi byli i awans uzyskali:

STYL DOWOLNY (50 m )

MIEJSCE

NAZWISKO I IMIĘ

SZKOŁA

CZAS

I

Miękina Jakub

SP Nr 2 Bochnia

29,51

II

Kurek Marcin

SP Nr 1 Bochnia

30, 37

III

Bajda Karol

SP Nr 7 Bochnia

31,80

 

STYL GRZBIETOWY (50 m )

MIEJSCE

NAZWISKO I IMIĘ

SZKOŁA

CZAS

I

Sadkowski Szymon

SP Nr 1 Bochnia

39,87

II

Gorczyca Mikołaj

SP Nr 1 Bochnia

41,08

III

Zienkowski Franciszek

SP Nr 1 Bochnia

42,13

 

STYL KLASYCZNY

MIEJSCE

NAZWISKO I IMIĘ

SZKOŁA

CZAS

I

Imiołek Michał

SP Damienice

38,81

II

Ochałek Oliwier

SP Nr 1 Bochnia

41,63

III

Sowa Kacper

SP Nr 1 Bochnia

42,54

 

STYL MOTYLKOWY (50 m )

MIEJSCE

NAZWISKO I IMIĘ

SZKOŁA

CZAS

I

Przybyła Jakub

SP Nr 1 Bochnia

35,41

 

KATEGORIA DRUŻYNOWA ( 6 x 50 m)

DZIEWCZĘTA

  1. PSP Nr 1 w Bochni (3.53,46 ) – awans

 

CHŁOPCY

1. PSP Nr 1 w Bochni ( 3.25,51 ) – awans

2. SP Nr 5 Bochnia (4.03,87)

 

Szczegółowe wyniki wszystkich zawodników:

.– WYNIKI IMS – (kliknij tutaj)

Na zakończenie zawodów zdobywcy miejsc I – III w klasyfikacji indywidualnej otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz medale a w klasyfikacji drużynowej zdobywcy miejsc I – II  otrzymali pamiątkowe puchary oraz dyplomy ufundowane przez Starostwo Powiatowe w Bochni.

Organizatorem zawodów, z ramienia Starostwa Powiatowego w Bochni, był Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bochni.

Share on

There are no comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart
Skip to content