Zawody Powiatowe w Pływaniu – LICEALIADA – wyniki.
W piątek 26 stycznia 2018r., uczniowie szkół średnich Powiatu Bocheńskiego spędzili w gościnnych murach Krytej Pływalni w Bochni na Zawodach Powiatowych w Pływaniu Indywidualnym i Drużynowym Dziewcząt i Chłopców, rozgrywanych w ramach Licealiady Młodzieży Szkolnej.
Do rywalizacji swoich uczniów zgłosiły szkoły:
KATEGORIA INDYWIDUALNA
DZIEWCZĘTA:
-
ZS Nr 1 w Bochni
-
ZS Nr 2 w Bochni
-
I LO w Bochni
-
ZS Nr 3 w Bochni
-
II LO w Bochni
CHŁOPCY:
-
ZS Nr 1 w Bochni
-
ZS Nr 2 w Bochni
-
I LO w Bochni
-
ZS Nr 3 w Bochni
-
II LO w Bochni
W zawodach drużynowych w kategorii dziewcząt startowały 4 drużyny:
-
I LO w Bochni
-
ZS Nr 1 w Bochni
-
ZS Nr 2 w Bochni
-
II LO w Bochni
W zawodach drużynowych w kategorii chłopców startowały 4 drużyny:
-
I LO w Bochni
-
ZS Nr 1 w Bochni
-
ZS Nr 2 w Bochni
-
ZS Nr 3 w Bochni
Młodzi pływacy walczyli o najwyższe miejsca na podium ale również o awans do Finałów Wojewódzkich, które są kolejnym etapem w tej konkurencji.
W konkurencjach indywidualnych zawodnicy startowali w czterech stylach pływackim a na awans mogło liczyć tylko trzech najlepszych pływaków w każdym z nich.
.
ZAPRASZAMY DO GALERII ZDJĘĆ – Facebook MOSiR Bochnia – (kliknij tutaj)
.
W kategorii dziewcząt najlepsze były:
STYL DOWOLNY
MIEJSCE |
NAZWISKO I IMIĘ |
SZKOŁA |
CZAS |
I |
Gorczyca Oliwia |
I LO Bochnia |
32:43 |
II |
Mól Weronika |
ZS Nr 1 Bochnia |
36:56 |
III |
Sowa Anna |
ZS Nr 2 Bochnia |
39:21 |
STYL GRZBIETOWY
MIEJSCE |
NAZWISKO I IMIĘ |
SZKOŁA |
CZAS |
I |
Budzyn Joanna |
ZSNr 1 Bochnia |
39:81 |
II |
Przybyła Karolina |
ZS Nr 3 Bochnia |
43:08 |
III |
Wrona Aleksandra |
ZS Nr 3 Bochnia |
1’02:63 |
STYL KLASYCZNY
MIEJSCE |
NAZWISKO I IMIĘ |
SZKOŁA |
CZAS |
I |
Stec Wiktoria |
II LO Bochnia |
44:68 |
II |
Żak Justyna |
I LO Bochnia |
46:09 |
III |
Więcek Łucja |
I LO Bochnia |
46:68 |
STYL MOTYLKOWY
MIEJSCE |
NAZWISKO I IMIĘ |
SZKOŁA |
CZAS |
I |
Warszawska Karolina |
I LO Bochnia |
37:46 |
.
W kategorii chłopców najlepsi byli:
STYL DOWOLNY
MIEJSCE |
NAZWISKO I IMIĘ |
SZKOŁA |
CZAS |
I |
Sądel Kacper |
II LO Bochnia |
26:24 |
II |
Duda Szymon |
ZS Nr 1 Bochnia |
27:29 |
III |
Robak Kamil |
ZS Nr 1 Bochnia |
28:02 |
STYL GRZBIETOWY
MIEJSCE |
NAZWISKO I IMIĘ |
SZKOŁA |
CZAS |
I |
Kocot Wiktor |
I LO Bochnia |
32:31 |
II |
Bieniek Kacper |
ZS Nr 1 Bochnia |
36:15 |
III |
Bednarek Filip |
ZS Nr 1 Bochnia |
39:23 |
STYL KLASYCZNY
MIEJSCE |
NAZWISKO I IMIĘ |
SZKOŁA |
CZAS |
I |
Mytnik Grzegorz |
ZS Nr 1 Bochnia |
38:12 |
II |
Mazanek Jacek |
I LO Bochnia |
38:78 |
III |
Wiaderny Szymon |
ZS Nr 1 Bochnia |
40:06 |
STYL MOTYLKOWY
MIEJSCE |
NAZWISKO I IMIĘ |
SZKOŁA |
CZAS |
I |
Nieć Wiktor |
ZS Nr 1 Bochnia |
33:44 |
II |
Wymazała Szymon |
ZS Nr 3 Bochnia |
34:64 |
III |
Skoczek Mikołaj |
ZS Nr 1 Bochnia |
38:96 |
.
Szczegółowe wyniki wszystkich zawodników:
.
KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA
DZIEWCZĘTA
-
I LO w Bochni – 3’49.82 – AWANS
-
ZS Nr 1 w Bochni – 4’16.41
-
ZS Nr 2 w Bochni – 6’08.85
-
II LO w Bochni – DSF
CHŁOPCY
-
ZS Nr 1 w Bochni – 3’01.93 – AWANS
-
I LO w Bochni – 3’07.66
-
ZS Nr 3 w Bochni – 3’34.66
-
ZS Nr 2 w Bochni – 3’56.65
Na zakończenie zawodów zdobywcy miejsc I – III w klasyfikacji indywidualnej otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz medale a w klasyfikacji drużynowej zdobywcy miejsc I otrzymali pamiątkowe puchary oraz dyplomy ufundowane przez Starostwo Powiatowe w Bochni.
Organizatorem zawodów, z ramienia Starostwa Powiatowego w Bochni, był Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bochni.
There are no comments