Zawody powiatowe w pływaniu indywidualnym i drużynowym
W piątek 3 marca na krytej pływalni w Bochni odbyły się zawody powiatowe w pływaniu młodzieży Szkolnej. Do zawodów rozgrywanych w ramach Igrzysk Dzieci, Igrzysk Młodzieży Szkolnej oraz Licealiady przystąpiło ponad dwustu zawodników reprezentujących szkoły z powiatu Bocheńskiego.
W zawodach indywidualnych uczestnicy rywalizowali w czterech stylach: klasycznym, grzbietowym, dowolnym oraz motylkowym. Do finału wojewódzkiego awans wywalczyli zawodnicy z miejsc 1-3 (w każdym stylu). W pływaniu drużynowym awans do finału wojewódzkiego wywalczyły zwycięskie sztafety.
PRZEJDŹ DO GALERII ZDJĘĆ>>> PRZEJDŹ DO KOMPLETU WYNIKÓW: ID, IMS, LM, sztafety.
ZAWODY INDYWIDUALNE
Igrzyska Dzieci (2013-2015, dziewczęta)
Styl grzbietowy | |||||
Lp. | Nazwisko | Imię | Szkoła | Czas | Miejsce |
1 | Kusion | Magda | SP 1 Bochnia | 26.16 | 1 |
2 | Januszewicz | Gabriela | SP PROSZÓWKI | 27.44 | 2 |
3 | Świderska | Zuzanna | SP 4 BOCHNIA | 30.36 | 3 |
Styl dowolny | |||||
Lp. | Nazwisko | Imię | Szkoła | Czas | Miejsce |
1 | Paruch | Maja | SP PROSZÓWKI | 21.88 | 1 |
2 | Dominik | Nikola | SP 2 Bochnia | 23.91 | 2 |
3 | Ścisło | Iga | SP PROSZÓWKI | 25.91 | 3 |
Styl klasyczny | |||||
Lp. | Nazwisko | Imię | Szkoła | Czas | Miejsce |
1 | Lis | Aneta | SP PROSZÓWKI | 35.92 | 1 |
Igrzyska Dzieci (2013-2015, chłopcy)
Styl grzbietowy | |||||
Lp. | Nazwisko | Imię | Szkoła | Czas | Miejsce |
1 | Gac | Dawid | SP PROSZÓWKI | 26.07 | 1 |
2 | Wetula Fra | Franiciszek | SP 2 Bochnia | 28.96 | 2 |
3 | Piwowar | Maksymilian | SP PROSZÓWKI 29.75 | 29.75 | 3 |
Styl dowolny | |||||
Lp. | Nazwisko | Imię | Szkoła | Czas | Miejsce |
1 | Cetnarowski | Adam | SP 1 BOCHNIA | 17.75 | 1 |
2 | Kużniar | Filip | SP 4 BOCHNIA | 19.72 | 2 |
3 | Genibor | Jan | SP PROSZÓWKI | 20.61 | 3 |
Styl klasyczny | |||||
Lp. | Nazwisko | Imię | Szkoła | Czas | Miejsce |
1 | Wójcik | Oliwier | SP PROSZÓWKI | 23.72 | 1 |
2 | Kasprzyk | Dominik | SP 4 BOCHNIA | 27.71 | 2 |
3 | Cepak | Szymon | SP PROSZÓWKI | 28.58 | 3 |
Styl motylkowy | |||||
Lp. | Nazwisko | Imię | Szkoła | Czas | Miejsce |
1 | Włodarczyk | Olivier | SP PROSZÓWKI | 19.25 | 1 |
Igrzyska Dzieci (2010-2012, dziewczęta)
Styl grzbietowy | |||||
Lp. | Nazwisko | Imię | Szkoła | Czas | Miejsce |
1 | Juszczak | Ewelina | SP 1 BOCHNIA | 44.00 | 1 |
2 | Migdał | Kamila | SP Łapczyca | 50.69 | 2 |
3 | Baran | Dominika | SP 1 BOCHNIA | 51.23 | 3 |
Styl dowolny | |||||
Lp. | Nazwisko | Imię | Szkoła | Czas | Miejsce |
1 | Rzymek | Zuzanna | SP 1 BOCHNIA | 33.81 | 1 |
2 | Sobieszczyk | Maja | SP 1 BOCHNIA | 39.21 | 2 |
3 | Wałcerz | Aniela | SP 1 BOCHNIA | 40.92 | 3 |
Styl klasyczny | |||||
Lp. | Nazwisko | Imię | Szkoła | Czas | Miejsce |
1 | Gebler | Oliwia | SP 5 BOCHNIA | 48.73 | 1 |
2 | Bednarz | Gabriela | SP PROSZÓWKI | 50.49 | 2 |
3 | Chodur | Maja | SP 2 BOCHNIA | 50.81 | 3 |
Styl motylkowy | |||||
Lp. | Nazwisko | Imię | Szkoła | Czas | Miejsce |
1 | Zienkowska | Maja | SP 1 BOCHNIA | 34.56 | 1 |
2 | Kępa | Julia | SP 4 BOCHNIA | 55.27 | 2 |
Igrzyska Dzieci (2010-2012, chłopcy)
Styl grzbietowy | |||||
Lp. | Nazwisko | Imię | Szkoła | Czas | Miejsce |
1 | Krupa | Norbert | SP PROSZÓWKI | 37.41 | 1 |
2 | Skoczek | Jan | SP GAWŁÓW | 38.33 | 2 |
3 | Całka | Antoni | SP 2 BOCHNIA | 41.20 | 3 |
Styl dowolny | |||||
Lp. | Nazwisko | Imię | Szkoła | Czas | Miejsce |
1 | Paruch | Maciej | SP PROSZÓWKI | 27.88 | 1 |
2 | Piasecki | Jan | SP 2 BOCHNIA | 33.33 | 2 |
3 | Przybyło | Franciszek | SP 1 BOCHNIA | 35.78 | 3 |
Styl klasyczny | |||||
Lp. | Nazwisko | Imię | Szkoła | Czas | Miejsce |
1 | Grecki | Marcel | SP PROSZÓWKI | 42.25 | 1 |
2 | Cetnarowski | Jakub | SP 1 BOCHNIA | 46.44 | 2 |
3 | Mellen | Bartosz | SP 1 BOCHNIA | 52.16 | 3 |
Styl motylkowy | |||||
Lp. | Nazwisko | Imię | Szkoła | Czas | Miejsce |
1 | Włodarczyk | Mikołaj | SP PROSZÓWKI | 36.04 | 1 |
2 | Dominik | Hubert | SP 1 BOCHNIA | 42.02 | 2 |
3 | Kulas | Jakub | SP 1 BOCHNIA | 43.01 | 3 |
Igrzyska Młodzieży Szkolnej (dziewczęta)
Styl grzbietowy | |||||
Lp. | Nazwisko | Imię | Szkoła | Czas | Miejsce |
1 | Sitko | Olga | SP 1 BOCHNIA | 44.07 | 1 |
2 | Śleziak | Sonia | SP PROSZÓWKI | 47.06 | 2 |
Styl dowolny | |||||
Lp. | Nazwisko | Imię | Szkoła | Czas | Miejsce |
1 | Pudełko | Zuzanna | SP 1 BOCHNIA | 36.28 | 1 |
2 | Zagórska | Katarzyna | SP nr 1 Bochnia | 37.02 | 2 |
3 | Sobas | Łucja | SP PROSZÓWKI | 39.22 | 3 |
Styl klasyczny | |||||
Lp. | Nazwisko | Imię | Szkoła | Czas | Miejsce |
1 | Motoła | Maja | SP PROSZÓWKI | 49.97 | 1 |
2 | Sieczka | Gabriela | SP 1 BOCHNIA | 52.02 | 2 |
Styl motylkowy | |||||
Lp. | Nazwisko | Imię | Szkoła | Czas | Miejsce |
1 | Szkolik | Klara | SP 1 BOCHNIA | 49.53 | 1 |
2 | Czarny | Małgorzata | SP 1 BOCHNIA | 50.41 | 2 |
Igrzyska Młodzieży Szkolnej (chłopcy)
Styl grzbietowy | |||||
Lp. | Nazwisko | Imię | Szkoła | Czas | Miejsce |
1 | Kuliś | Artur | SP 1 BOCHNIA | 38.34 | 1 |
2 | Dyląg | Bartłomiej | SP 1 BOCHNIA | 41.05 | 2 |
3 | Tkaczyk | Dezyderiusz | SP 4 BOCHNIA | 43.32 | 3 |
Styl dowolny | |||||
Lp. | Nazwisko | Imię | Szkoła | Czas | Miejsce |
1 | Korta | Maciej | SP 1 BOCHNIA | 30.27 | 1 |
2 | Kapałka | Mateusz | SP JODŁÓWKA | 31.77 | 2 |
3 | Matras | Mateusz | SP 1 BOCHNIA | 33.00 | 3 |
Styl klasyczny | |||||
Lp. | Nazwisko | Imię | Szkoła | Czas | Miejsce |
1 | Gajek | Franciszek | SP 1 BOCHNIA | 37.88 | 1 |
2 | Stachura | Mateusz | SP 2 BOCHNIA | 40.36 | 2 |
3 | Romaniszyn | Maciej | SP 1 BOCHNIA | 42.80 | 3 |
Licealiada Młodzieży (dziewczęta)
Styl grzbietowy | |||||
Lp. | Nazwisko | Imię | Szkoła | Czas | Miejsce |
1 | Kural |
Justyna | ZS1 | 41.38 | 1 |
2 | Głowacka |
Jessica | I LO | 43.84 | 2 |
3 | Mizera = | Aleksandra | I LO | 47.15 | 3 |
Styl dowolny | |||||
Lp. | Nazwisko | Imię | Szkoła | Czas | Miejsce |
1 | Grzesiak | Oliwia | II LO | 31.38 | 1 |
2 | Maszewska | Wiktoria | II LO | 33.76 | 2 |
3 | Maciuszek | Katarzyna | ZS2 | 34.02 | 3 |
Styl klasyczny | |||||
Lp. | Nazwisko | Imię | Szkoła | Czas | Miejsce |
1 | Kuc | Paulina | I LO | 44.59 | 1 |
2 | Batko | Alicja | I LO | 45.95 | 2 |
3 | Dzieńska | Anna | I LO | 50.94 | 3 |
Styl motylkowy | |||||
Lp. | Nazwisko | Imię | Szkoła | Czas | Miejsce |
1 | Jaśkiewicz | Natalia | ZS1 | 39.15 | 1 |
2 | Słoka | Julia | I LO | 51.98 | 2 |
3 | Kowalska | Klaudia | ZS3 | 55.41 | 3 |
Licealiada Młodzieży (chłopcy)
Styl grzbietowy | |||||
Lp. | Nazwisko | Imię | Szkoła | Czas | Miejsce |
1 | Sadkowski | Szymon | ZS1 | 36.43 | 1 |
2 | Kurtyka |
Hubert | ZS1 | 37.02 | 2 |
3 | 3 | ||||
Styl dowolny | |||||
Lp. | Nazwisko | Imię | Szkoła | Czas | Miejsce |
1 | Pilch |
Emil | ZS1 | 26.15 | 1 |
2 | Kurek | Marcin | I LO | 27.57 | 2 |
3 | Maciuszek | Bartek | ZS1 | 29.46 | 3 |
Styl klasyczny | |||||
Lp. | Nazwisko | Imię | Szkoła | Czas | Miejsce |
1 | Imiołek | Michał | I LO | 33.13 | 1 |
2 | Ochałek | Oliwier | ZS1 | 37.76 | 2 |
3 | Cylny | Krystian | ZS2 | 38.63 | 3 |
Styl motylkowy | |||||
Lp. | Nazwisko | Imię | Szkoła | Czas | Miejsce |
1 | Bajda | Karol | IILO | 31.21 | 1 |
2 | Czajkowski |
Beniamin | ZS1 | 33.00 | 2 |
3 | Przybyła | Jakub | I LO | 33.20 | 3 |
ZAWODY DRUŻYNOWE
IGRZYSKA DZIECI (DZIEWCZĘTA) | |||||
Lp. | Szkoła | Czas | Miejsce | ||
1 | Szkoła Podstawowa nr 1 w Bochni | 01:44:69 | 1 | ||
2 | Szkoła Podstawowa w Proszówkach | 02:12:45 | 2 |
IGRZYSKA DZIECI (CHŁOPCY) | |||||
Lp. | Szkoła | Czas | Miejsce | ||
1 | Szkoła Podstawowa w Proszówkach | 01:37:53 | 1 | ||
2 | Szkoła Podstawowa nr 1 w Bochni | 01:41:99 | 2 | ||
3 | Szkoła Podstawowa nr 4 w Bochni | 02:34:50 | 3 |
IGRZYSKA MŁODZIEŻY (DZIEWCZĘTA) | |||||
Lp. | Szkoła | Czas | Miejsce | ||
1 | Szkoła Podstawowa nr 1 w Bochni | 04:13:00 | 1 | ||
2 | Szkoła Podstawowa w Proszówkach | 04:51:28 | 2 |
IGRZYSKA DZIECI (CHŁOPCY) | |||||
Lp. | Szkoła | Czas | Miejsce | ||
1 | Szkoła Podstawowa nr 1 w Bochni | 03:27:57 | 1 | ||
2 | Szkoła Podstawowa w Proszówkach | 05:12:43 | 2 |
LICEALIADA MŁODZIEŻY (DZIEWCZĘTA) | |||||
Lp. | Szkoła | Czas | Miejsce | ||
1 | I Liceum Ogólnokształcące w Bochni | 04:04:71 | 1 | ||
2 | II Liceum Ogólnokształcące w Bochni | 04:07:81 | 2 | ||
3 | Zespół Szkół nr 1 w Bochni | 04:10:63 | 3 | ||
4 | Zespół Szkół nr 2 w Bochni | 04:37:58 | 3 | ||
5 | Zespół Szkół nr 3 w Bochni | 05:12:68 | 3 |
LICEALIADA MŁODZIEŻY (CHŁOPCY) | |||||
Lp. | Szkoła | Czas | Miejsce | ||
1 | Zespół Szkół nr 1 w Bochni | 02:51:01 | 1 | ||
2 | I Liceum Ogólnokształcące w Bochni | 03:04:59 | 2 | ||
3 | II Liceum Ogólnokształcące w Bochni | 03:26:70 | 3 | ||
4 | Zespół Szkół nr 2 w Bochni | 04:36:16 | 3 | ||
5 | Zespół Szkół nr 3 w Bochni | 04:36:16 | 3 |
There are no comments