Zawody Powiatowe w Pływaniu (Igrzyska Dzieci)

W piątek 4 marca br. na Krytej Pływalni im. Jana Kota w Bochni odbyły się zawody powiatowe w Pływaniu indywidualnym i drużynowym dziewcząt i chłopców. Zawody rozegrano w ramach Igrzysk Dzieci.

W zawodach udział wzięło osiemdziesięciu pięciu uczniów reprezentujących szkoły: Szkoła Podstawowa nr 1 w Bochni, Szkoła Podstawowa w Proszówkach, Szkoła Podstawowa w Starym Wiśniczu, Szkoła Podstawowa nr 2 w Bochni, Szkoła Podstawowa nr 4 w Bochni, Szkoła Podstawowa w Jodłówce, Szkoła Podstawowa w Nieszkowicach Wielkich, Szkoła Podstawowa w Gawłowie.

Wyniki – indywiduwalne dziewcząt (2009-2011):

Styl grzbietowy
Lp. Nazwisko Imię Szkoła Czas Miejsce
1 Baran Dominika SP nr 1 Bochnia 52.27 1
2 Albańska Patrycja SP nr 1 Bochnia 53.63 2
3 Rataj Anna SP Proszówki 57.09 3
Styl dowolny
Lp. Nazwisko Imię Szkoła Czas Miejsce
1 Rzymej Zuzanna SP nr 1 Bochnia 34.52 1
2 Filek Oliwia SP nr 1 Bochnia 38.52 2
3 Juszczak Ewelina SP nr 1 Bochnia 39.91 3
Styl klasyczny
Lp. Nazwisko Imię Szkoła Czas Miejsce
1 Chodur Maja SP nr 2 Bochnia 52.74 1
2 Mularz Lena SP nr 1 Bochnia 55.35 2
3 Kapałka Julia SP Jodłówka 55.54 3
Styl motylkowy
Lp. Nazwisko Imię Szkoła Czas Miejsce
1 Zienkowska Maja SP nr 1 Bochnia 39.06 1

Wyniki – indywiduwalne dziewcząt (2012-2014):

Styl grzbietowy
Lp. Nazwisko Imię Szkoła Czas Miejsce
1 Szewczyk Łucja SP nr 4 Bochnia 27.63 1
2 Kępa Julia SP nr 4 Bochnia 29.31 2
Styl dowolny
Lp. Nazwisko Imię Szkoła Czas Miejsce
1 Plebańczyk Milena SP Proszówki 22.38 1
2 Styrna Alicja SP nr 4 Bochnia 25.38 2
3 Zuzia Alicja SP nr 1 Bochnia 27.63 3
Styl klasyczny
Lp. Nazwisko Imię Szkoła Czas Miejsce
1 Bednarz Gabriela SP Proszówki 25.48 1
2 Baszak Emilia SP Proszówki 27.93 2

Wyniki – indywiduwalne chłopców (2009-2011):

Styl grzbietowy
Lp. Nazwisko Imię Szkoła Czas Miejsce
1 Tkaczyk Dezyderiusz SP nr 4 Bochnia 43.69 1
2 Kuliś Artur SP nr 1 Bochnia 43.80 2
3 Gasek Jan SP nr 4 Bochnia 44.06 3
Styl dowolny
Lp. Nazwisko Imię Szkoła Czas Miejsce
1 Strachura Mateusz SP nr 2 Bochnia 33.06 1
2 Paruch Maciej SP Proszówki 33.20 2
3 Kapałka Mateusz SP Jodłówka 33.73 3
Styl klasyczny
Lp. Nazwisko Imię Szkoła Czas Miejsce
1 Gajek Franciszek SP nr 1 Bochnia 39.49 1
2 Grecki Marcel SP Proszówki 48.24 2
3 Kurek Maciej SP nr 1 Bochnia 52.98 3
Styl motylkowy
Lp. Nazwisko Imię Szkoła Czas Miejsce
1 Włodarczyk Mikołaj SP Proszówki 39.31 1
2 Kulas Jakub SP nr 1 Bochnia 49.54 2
3 Padula Tomasz SP nr 5 Bochnia 51.76 3

Wyniki – indywiduwalne chłopców (2012-2014):

 

Styl grzbietowy
Lp. Nazwisko Imię Szkoła Czas Miejsce
1 Skoczek Jan SP Gawłów 19.95 1
2 Marmal Adam SP nr 1 Bochnia 35.94 2
Styl dowolny
Lp. Nazwisko Imię Szkoła Czas Miejsce
1 Cetranarowski Adam SP nr 1 Bochnia 19.91 1
2 Pasiut Błażej SP Proszówki 22.62 2
3 Szymański Krystian SP nr 4 Bochnia 24.98 3
Styl klasyczny
Lp. Nazwisko Imię Szkoła Czas Miejsce
1 Rybaski Szymon SP nr 4 Bochnia 25.44 1
2 Kasprzyk Dominik SP nr 4 Bochnia 28.00 2
3 Cepak Szymon SP Proszówki 33.27 3
Styl motylkowy
Lp. Nazwisko Imię Szkoła Czas Miejsce
1 Włodarczyk Oliwier SP Proszówki 24.84 1

Komplet wyników:
zawody indywidualne dziewcząt (2009-2011)
zawody indywidualne chłopców (2009-2011)
zawody indywidualne dziewcząt (2012-2014)
zawody indywidualne chłopców (2012-2014)

Organizatorem zawodów, z ramienia Starostwa Powiatowego w Bochni, był Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bochni.

Share on

There are no comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart
Skip to content