Zawody Powiatowe w Halowej Piłce Nożnej Chłopców (Igrzyska Młodzieży Szkolnej)

W czwartek 28 października w Hali Widowiskowo-Sportowej w Bochni odbyły się zawody Powiatowe w Halowej Piłce Nożnej Chłopców rozgrywane w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej.

– Szkoła Podstawowa nr 4 w Bochni

Najlepszą drużyną, została reprezentacja Szkoły Podstawowej nr 4 w Bochni, która pokonała w meczu finałowym Szkołę Podstawową w Gawłowie 2-0. Na trzecim miejscu uplasowała się Szkoła Podstawowa z Nowego Wiśnicza.

1/2 finału
Szkoła Podstawowa w Nowym Wiśniczu  – Szkoła Podstawowa w Gawłowie 3-3 (karne 3-4)
Szkoła Podstawowa w Łąckie Górnej – Szkoła Podstawowa nr 4 w Bochni 1-1 (karne 1-2)

mecz o 3. miejsce
Szkoła Podstawowa w Nowym Wiśniczu  – Szkoła Podstawowa w Łąckie Górnej 5-0

mecz o 1. miejsce
Szkoła Podstawowa w Gawłowie – Szkoła Podstawowa nr 4 w Bochni 0-2

Do zawodów rejonowych awansowała Szkoła Podstawowa nr 4 w Bochni. Półfinały wojewódzkie odbędą się 18 listopada w Kłaju.

Na zakończenie turnieju drużyny, które uplasowały się na miejscach I – IV otrzymały pamiątkowe dyplomy a drużyny z miejsc I – III również pamiątkowe puchary ufundowane przez Starostwo Powiatowe w Bochni.

Organizatorem zawodów, z ramienia Starostwa Powiatowego w Bochni, był Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bochni.