Zawody powiatowe w czwórboju dziewcząt i chłopców (ID)

We wtorek 21 maja na Orliku lekkoatletycznym w Rzezawie odbyły się zawody powiatowe w czwórboju lekkoatletycznym dziewcząt i chłopców. Zawody rozegrano w ramach eliminacji do półfinału wojewódzkiego Igrzysk Dzieci.

W zawodach udział wzięło 67 uczniów reprezentujących osiem szkół podstawowych z powiatu bocheńskiego.

Klasyfikacja końcowa – dziewczęta:
1. SP Łapanów (989 punktów) – awans
2. SP Rzezawa (854) – awans
3. SP 1 Bochnia (755)
4. SP 2 Bochnia (747)
5. SP Królówka (731)
6. SP Siedlec (635)

Klasyfikacja indywidualna (dziewczęta):
1. Góral Aleksandra (214) – SP Łapanów
2. Kurzeja Gabriela (209) –  SP Łapanów
3. Bzdyl Martyna (201) –  SP Łapanów
4. Dziuba Ewa (200)  – SP Siedlec
5. Gadula Aleksandra (198) –  SP Rzezawa

Bieg na 600 metrów (dziewczęta):
1. Trojan Liwia 2,06.11 (SP 1 Bochnia)
2. Gadula Aleksandra 2,08.66 (SP Rzezawa)
3. Migdał Paulina 2,09.33 (SP Rzezawa)
4. Mardosz Małgorzata 2,12.84 (SP Rzezawa)
5. Struzik Antonina 2,14.61 (SP 1 Bochnia)

Skok w dal (dziewczęta):
1. Góral Aleksandra 4,25 (SP Łapanów)
2. Dziuba Ewa 4,20 (SP Siedlec)
3. Kurzeja Gabriela 4,10 (SP Łapanów)
4. Duśko Daria 3,92 (SP Rzezawa)
5. Bzdyl Martyna 3,85 (SP Łapanów)

Rzut piłeczką palantową (dziewczęta):
1. Frączek Emilia 33,0 (SP Królówka)
2. Alfawicka Katarzyna 31,5 (SP 2 Bochnia)
3. Guzak Nadia 29,5 (SP Królówka)
4. Bzdyl Martyna 29,0 (SP Łapanów)
5. Gadula Aleksandra 27,5 (SP Rzezawa)

Bieg na 60 metrów (dziewczęta):
1. Kurzeja Gabriela 8,64 (SP Łapanów)
2. Tabor Aleksandra 8,90 (SP Królówka)
3. Hejmo Karolina 8,96 (SP Łapanów)
4. Góral Aleksandra 9,09 (SP Łapanów)
5. Stokłosa Emilia 9,21 (SP 1 Bochnia)

Klasyfikacja końcowa – chłopcy:
1. SP Nowy Wiśnicz (809 punktów) – awans
2. SP 1 Bochnia (645) – awans
3. SP Łapanów (617)
4. SP Krzeczów (588)
5. SP Łapczyca (397)

Klasyfikacja indywidualna – chłopcy:
1. Wojcieszek Marcel (221) –  SP Nowy Wiśnicz
2. Surma Sebastian (217)  – SP Nowy Wiśnicz
3. Baran Karol (175) – SP Krzeczów
4. Lekki Antoni (159) –  SP Łapanów
5. Bobrowski Philip (154) –  SP 1 Bochnia

Bieg na 1000 metrów (chłopcy):
1. Baran Karol 3,27.64 (SP Krzeczów)
2. Lekki Antoni 3,42.44 (SP Łapanów)
3. Surma Sebastian 3,48.77 (SP Nowy Wiśnicz)
4. Matusik Wojciech 3,50.55 (SP 1 Bochnia)
5. Łach Igor 3,50.84 (SP 1 Bochnia)

Skok w dal (chłopcy):
1. Surma Sebastian 4,65 (SP Nowy Wiśnicz)
2. Wojcieszek Marcel 4,62 (SP Nowy Wiśnicz)
3. Piechnik Tymoteusz 4,30 (SP Nowy Wiśnicz)
4. Słowik Maksymilian 4,00 (SP Nowy Wiśnicz)
5. Lekki Antoni 4,00 SP (Łapanów)

Rzut piłeczką palantową (chłopcy):
1. Surma Sebastian 45,5 (SP Nowy Wiśnicz)
2. Wojcieszek Marcel 45,0 (SP Nowy Wiśnicz)
3. Mellen Bartosz 36,5 (SP 1 Bochnia)
4. Baran Karol 36,5 (SP Krzeczów)
5. Piechnik Tymoteusz 36,0 (SP Nowy Wiśnicz)

Bieg na 60 metrów (chłopcy):
1. Wojcieszek Marcel 8,45 (SP Nowy Wiśnicz)
2. Bobrowski Philip 8,69 (SP 1 Bochnia)
3. Surma Sebastian 8,72 (SP Nowy Wiśnicz)
4. Lekki Antoni 8,83 SP (Łapanów)
5. Wiśniowski Miłosz 9,00 (SP Krzeczów)

Szczegółowe wyniki:
– dziewczęta
– chłopcy

Odczytywanie wyników szczegółowych:
– skok w dal – wynik podany w cm
– rzut piłeczką palantową – wynik podany w metrach (zaokrąglony do 0,5 m na niekorzyść zawodnika)
– bieg na 1000/600 metrów – czas np. 4:38.20 zapisany w formacie 438,20
– bieg na 60 metrów – dokładny czas

wiadomość aktualizowana

Tagi: Share on

There are no comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart
Skip to content