Zawodnik MOSiR Bochnia Najlepszym Bramkarzem I Mikołajkowego Turnieju Młodzików Piłki Ręcznej w Łodzi!

Drużyna kadry wojewódzkiej zajęła III miejsce w I Mikołajkowym Turnieju Młodzików w Piłce Ręcznej o Puchar Prezesa UKS Anilany Łódź, który odbył się 12-13.12.2020 r.

W turnieju uczestniczyło 8 drużyn z całej Polski i stał on na bardzo wysokim poziomie, a potwierdza to uczestnictwo w nim czołowych ekip krajowych z tej kategorii. Zespół Małopolski uplasował się za kadrą wojewódzką Łodzi oraz zespołem SKF Wisły Płock.

– Dziękujemy wszystkim osobom, które przyczyniły się do tego sukcesu. Oczywiście liczymy na dalszą współpracę, gdyż jesteśmy świadomi, że przed zespołem jeszcze dużo pracy – mówi Łukasz Wróbel, jeden z trenerów kadry małopolskiej. – Chcielibyśmy nadmienić, że wszyscy zawodnicy, którzy uczestniczyli w turnieju towarzyskim, wykazali się ogromnym zaangażowaniem, solidnością w grze oraz walecznością do ostatniego gwizdka sędziego i dlatego z optymizmem należy patrzeć w przyszłość. –

Indywidualnym wyróżnieniem organizator nagrodził Marka Gondka (z MOSiR Bochnia) – tytułem NAJLEPSZEGO BRAMKARZA Turnieju !!!! Natomiast NAJLEPSZYM ZAWODNIKIEM W DRUŻYNIE został wybrany Dawid Chudyka (z MKS PM Tarnów) GRATULUJEMY !!!!!

Na zdj. Marek Gondek (pierwszy z lewej).

Wyniki KADRY MAŁOPOLSKI
Viktoria Piaseczno – Kadra Małopolski 12:16
Kadra Łodzi – Kadra Małopolski 13:11
Ostrovia Ostrów – Kadra Małopolski 18:26
SKF Wisła Płock – Kadra Małopolski 29: 24
Moto Jelcz Oława – Kadra Małopolski 12:23

Klasyfikacja turniejowa
1. SKF Wisła Płock
2. Kadra Łodzi
3. Kadra Małopolski

Kadra trenerska Małopolski: Tomasz Ciapała, Łukasz Wróbel.

Na zdj. tytułowym zespół kadry małopolskiej.

Share on

There are no comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart
Skip to content