Zapraszamy na treningi piłki nożnej MOSiR Bochnia!

W sierpniu rozpoczynamy zajęcia dla orlików i żaków, czyli chłopców urodzonych w latach 2008 – 2011. Pierwsze zajęcia odbędą się 31 lipca 2018 r. na Stadionie Miejskim przy ul. Parkowej 3 o godz. 15:00. Zapraszamy serdecznie wszystkich zainteresowanych chłopców. Czeka tu na nich wspaniała przygoda. Rozpoczną przygodę sportową oraz nawiążą nowe znajomości.

Zajęcia odbywać się będą w każdy wtorek i czwartek, w godzinach 15:00 – 16:30, na Stadionie Miejskim przy ul. Parkowej 3, natomiast w okresie zimowym, na Hali Widowiskowo – Sportowej w Bochni, przy ul. Poniatowskiego 32.

Chłopców z roczników 2012 i młodszych zapraszamy do rozpoczęcia treningów w Akademii Futbolu z Głową (AFG), czyli szkółki piłkarskiej Arkadiusza Głowackiego (obecnie Dyrektora Sportowego klubu Wisła Kraków), działającą na terenie Bochni i współpracującą z MOSiR- em. Na mocy zawartego porozumienia młodzi piłkarze otrzymają gwarancję rozwoju pod okiem wykwalifikowanej kadry, a w wieku siedmiu lat – przejścia do grup MOSiR oraz kontynuowania przygody piłkarskiej w naszym klubie, a w dalszej kolejności w zespole BKS Bochnia.

Nabór do grup AFG odbędzie się 31 lipca oraz 2 sierpnia na Stadionie Miejskim. Wszystkie zainteresowane dzieci zapraszamy na treningi, które potrwają półtorej godziny od 15:00 do 16:30. Serdecznie zapraszamy!

Share on

There are no comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart
Skip to content