Zakończenie sezonu trampkarzy 2021

1 lipca na Stadionie Miejskim przy ul. Parkowej w Bochni odbyło się zakończenie sezonu piłkarskiego trampkarzy 2020/2021.

Zawodnicy z rocznika 2006 i 2007 zakończyli etap szkolenia w Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji w Bochni, a swoją przygodę z piłką nożną część z nich kontynuować będzie w Bocheńskim Klubie Sportowym. W imieniu Ośrodka za lata pracy piłkarzom i ich szkoleniowcom podziękowania wraz z Życzeniami dalszych sukcesów sportowych składała Sabina Bajda dyrektor MOSiR Bochnia.

Za godne reprezentowanie barw bocheńskiego Ośrodka dziękowano zawodnikom: Piotrowi Broszkiewiczowi, Jakubowi Brzękowi, Karolowi Cieśli, Kajetanowi Fortunie, Karolowi Jonakowi, Dominikowi Kamińskiemu, Piotrowi Kocjanowi, Kacprowi Kołodziejowi, Szymonowi Leszczyńskiemu, Karolowi Łachowi, Igorowi Manelskiemu, Igorowi Pale, Jakubowi Piechowi, Maciejowi Rachfałowi, Kacprowi Rajcy, Radosławowi Rysakowi, Krzysztofowi Stokłosie, Karolowi Styrnie, Przemysławowi Wiktorowi, Wiktorowi Wolakowi, Iwo Wolnikowi, Maksymilianowi Zwierniakowi. Podziękowania otrzymali również szkoleniowcy: trener Michał Dziuba (na zdj. drugi z lewej) i Robert Gnutek.

Na pożegnaniu obecni byli również Łukasz Gicala (aktualny) i Władysław Wójcik (były, ale wciąż współpracujący z naszym klubem) kierownik sekcji piłki nożnej MOSiR Bochnia.

Na zdjęciu tytułowym część drużyny trampkarzy MOSiR Bochnia (niestety nie wszyscy z wymienionych wyżej zawodników mogli przybyć) z Sabiną Bajdą dyrektor MOSiR Bochnia i trenerami Michałem Dziubą (na zdj. drugi z lewej) i Robertem Gnutkiem.

Więcej zdjęć z pożegnania na profilu facebookowym MOSiR Bochnia – kliknij tutaj.

Share on

There are no comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart
Skip to content