Zakończenie sezonu sekcji judo MOSiR Bochnia!

Zakonczenie-sezonu-judo-202122

W piątek sekcja judo Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Bochni spotkała się, by oficjalnie zakończyć sezon 2021/2022. W ramach uroczystości rozegrano tradycyjny mecz: trenerzy + zawodnicy kontra rodzice.

Na Stadionie Miejskim zebranych przywitała Sabina Bajda dyrektor MOSiR Bochnia. Wśród gości honorowych była Maria Tworzydło prezes Towarzystwa Sportowego MOSIR Bochnia. Obecna była cała kadra szkoleniowa sekcji judo, trenerzy: Grzegorz Maj, Sebastian Serwiński i Wojciech Tworzydło.

Dyplomy-na-zamknieciu-sezonu-judo-202122.

Dyplomy i upominki
W ramach zakończenia sezonu zawodnikom, którzy brali udział w XXIV Międzynarodowym Turnieju Judo w Bochni, ale nie zdobyli miejsca na podium, wręczono pamiątkowe dyplomy i drobne upominki. Rodzicom, którzy pomagali przy wymienionej imprezie (m.in. rozkładając i składając maty), wręczono dyplomy i koszulki.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Piknik
Zakończenie miało formę pikniku: najmłodsi mieli okazję skorzystać z dmuchanej zjeżdżalni, wszyscy z grilla, a w międzyczasie kibicowano drużynom, walczącym na murawie.

Zjezdzalnia-na-zakonczenie-sezonu-judo-202122

Mecz w wyjątkowym składzie
Rozgrywany co roku na zakończenie sezonu mecz piłki nożnej pomiędzy trenerami i zawodnikami  sekcji judo MOSiR Bochnia a rodzicami zawsze budzi ogromne emocje. Nie inaczej było i teraz. Obydwa zespoły dzielnie walczyły do końca i mecz po bardzo ambitnej grze zakończył się umownym remisem.

Mecz-na-zakonczenie-seonu-judo-202122

Podziękowania
-Po raz pierwszy organizowaliśmy zakończenie sezonu na Stadionie Miejskim w Bochni i uważam je za bardzo udane – mówi Sabina Bajda dyrektor MOSIR Bochnia.- Szczególne podziękowania dla Rodziców, którzy przygotowali słodki poczęstunek. Jak zawsze możemy liczyć na ich pomoc. Zamykając sezon życzymy wszystkim udanych wakacji!

Więcej zdjęć umieściliśmy na profilu facebookowym MOSiR Bochnia – kliknij tutaj.

 

Share on

There are no comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart
Skip to content