Zakończenie sezonu 2023/2024 w sekcji judo MOSiR Bochnia!

Zakonczenie-sezonu-judo-20232024

W  środę 19 czerwca sekcja judo Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Bochni uroczyście zakończyła sezon 2023/2024. Spotkanie odbyło się na Stadionie Miejskim przy ul. Parkowej w Bochni.

Nagrody i podziękowania
W trakcie spotkania 40 młodych wychowanków sekcji otrzymało statuetki , drobne nagrody i upominki. Sabina Bajda dyrektor MOSiR Bochnia podczas dekoracji podziękowała również wszystkim osobom, które pomagały przy organizacji  XXVI Międzynarodowego Turnieju Judo w Bochni. Podziękowano rodzicom judoków, którym wręczono pamiątkowe koszulki turniejowe. Podziękowano też młodzieży, która również w ramach wolontariatu wspierała opisywane zawody. Młodzież otrzymała bidony od firmy Wessper Sp. z o.o., która to firma była jednym ze sponsorów tegorocznego Międzynarodowego Turnieju Judo w Bochni.

Dziękujemy trenerom!
Na zakończeniu obecni byli trenerzy MOSiR Bochnia Grzegorz Maj, Sebastian Serwiński, Wojciech Tworzydło i Wiktoria Miękina. Wszystkim składamy serdeczne podziękowanie za pracę z dziećmi i młodzieżą naszego klubu. To dzięki Waszemu zaangażowaniu osiągają oni tak znakomite wyniki!

Zdjęcia z pożegnania umieściliśmy na profilu facebookowym MOSiR Bochnia – kliknij tutaj.

Ps. Dziękujemy również rodzicom bocheńskich judoków za owoce, słodycze i napoje, które przygotowali w ramach poczęstunku na opisywane spotkanie.

Wszystkim życzymy udanych wakacji i do zobaczenia w sezonie 2024/2025!

Share on

There are no comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart
Skip to content