Zakończenie i podsumowanie sezonu 2020/2021 sekcji judo MOSiR Bochnia w CAW Borek

Judocy, trenujący w Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji w Bochni, 23 czerwca spotkali się w Centrum Aktywnego Wypoczynku w Borku na zakończeniu i podsumowaniu sezonu 2020/2021 r.

W tym roku zmieniła się nieco formula spotkania. Nie było podsumowania Bocheńskiej Ligi Judo, która ze względu na stan epidemii nie była organizowana.

Dyrektor MOSiR Bochnia Sabina Bajda dokonała krótkiego podsumowania minionego sezonu, który choć „dziwny” był bogaty w sukcesy bocheńskich zawodników. Podopieczni MOSiR-u brali udział w turniejach i zawodach, skąd wracali z wywalczonymi medalami, statuetkami i pucharami.

Nie mogło oczywiście zabraknąć słów uznania i podziękowania dla trenerów, którzy niewątpliwie kochają judo i całe serce wkładają w to, by ich wychowankowie zapałali podobnym uczuciem do tej dyscypliny sportowej.

Wyróżniając zawodników i trenerów należy pamiętać również o rodzicach naszych judoków. Dopingowanie najmłodszych i zachęcanie ich, by uprawiali sport, zwłaszcza w minionym niełatwym dla wszystkich roku, jest bezcennym wkładem w ich rozwój fizyczny i psychiczny.

Podczas podsumowania dzieci, młodzież i ich rodzice mogli korzystać z atrakcji oferowanych na terenie CAW Borek oraz dzięki dużemu telebimowi kibicować Polskiej Reprezentacji rozgrywającej mecz na Euro 2020.

Życzymy udanego, aktywnego wypoczynku wakacyjnego!

Zdjęcia z zakończenia sezonu

Share on

There are no comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart
Skip to content