Za nami I Eliminacje do OOM w Judo, Bochnia 20.03.2021

W minioną sobotę 20 marca w Bochni odbyły się I Eliminacje do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w Judo. W Hali Widowiskowo-Sportowej walczyło 127 zawodników z 36 klubów, z 4 województw: śląskiego, podkarpackiego, świętokrzyskiego i małopolskiego. Bochnianie zdobyli 2 medale.

W zawodach zmierzyli się judocy z roczników 2004-2006. Wśród wychowanków naszego klubu na podium znaleźli się Filip Oleksy, zdobywca II miejsca w kategorii 73 kg i Igor Dziadowiec, który wywalczył III miejsce w kategorii 55 kg.

– Cieszę się, że tego rodzaju zawody mogliśmy przeprowadzić w naszym mieście – mówi Sabina Bajda dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Bochni. – Mamy tutaj świetne warunki do organizacji tego typu imprez, a kubatura Hali pozwala na przestrzeganie wszelkich obostrzeń, związanych z Covid-19. Szkoda tylko, że zawody te odbyły się bez publiczności, która nas nigdy nie zawodziła.-

Na zdjęciu tytułowym zawodnicy podczas dekoracji z Sabiną Bajdą dyrektor MOSiR Bochnia i wiceprezes Krakowskiego Okręgowego Związku Judo oraz Zenonem Mościńskim kierownikiem zawodów, prezesem Śląskiego Związku Judo.
Więcej zdjęć z walk i dekoracji na profilu facebookowym MOSiR Bochnia – kliknij tutaj.
Polecamy również zdjęcia autorstwa Marty Wałach – kliknij tutaj.

Zawody były transmitowane online:
TATAMI 1https://www.youtube.com/watch?v=QuIUjWDvNCU
TATAMI 2https://www.youtube.com/watch?v=xAB_4YJAZww
TATAMI 3https://www.youtube.com/watch?v=iOoXK6bdhME

.

Share on

There are no comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart
Skip to content