Wysokie zwycięstwo trampkarzy z Okocimskim Brzesko

W sobotę 23 kwietnia trampkarze MOSiR podejmowali na własnym stadionie drużynę Canpack Okocimski II Brzesko w ramach rozgrywek II Małopolskiej Ligi Trampkarzy. Spotkanie zapowiadało się niezwykle emocjonująco, gdyż lider podejmował vice lidera. Jednak nasza drużyna spisała się fantastycznie, pokonując rywali aż 5 do zera. Dzięki temu zwycięstwu MOSiR powiększył przewagę w tabeli nad następnymi drużynami do 4 punktów.

MOSIR BOCHNIA  5:0 CANPACK OKOCIMSKI II BRZESKO
Stadion Miejski ( Bochnia, Parkowa 3 )

Po meczu trener Michał Dziuba powiedział nam:  Spodziewaliśmy się trudnego meczu ponieważ nasz rywal zajmował drugą pozycje w tabeli poza tym wiedzieliśmy, że bardzo dobrze operuje piłką i będzie zmotywowany by z nami wygrać. Bardzo cieszy mnie, że chłopcy bardzo poważnie potraktowali i realizowali założenia z odprawy przedmeczowej czego efektem był końcowy wynik. Gratuluję drużynie postawy. Mamy bardzo szeroką kadrę (ponad 20 osób), która też daje jakość oraz różne  możliwości taktyczne. Teraz chłopcy zbierają owoce systematycznej i ciężkiej pracy w okresie przygotowawczym. Bieganie w zimie przy minus 10 stopniach po Uzbornii, wokół boiska plus siłownia, orlik oraz jakość jaką prezentują chłopcy przynoszą teraz efekty. Rywalizacja o miejsce w składzie napędza rozwój indywidualny chłopaków, co za tym idzie drużyna cały czas się rozwija i to cieszy.

Kolejne spotkanie podopieczni Michała Dziuby rozegrają na początku maja z drużyną NKP Podhale Nowy Targ. Bedzie to już początek rundy rewanżowej. W pierwszym spotkaniu MOSiR zwyciężył Podhale w Nowy Targu wynikiem 3:0. Oby chłopcy i tym razem osiągnęli podobny wynik. Powodzenia

DRUŻYNY MECZE PUNKTY WYGRANE REMIS PORAŻKA BRAMKI

 

Galeria zdjęć z sobotniego meczu – kliknij tutaj

Relacja na kanale yt Mosir Bochnia TV

 

 

 

Share on

There are no comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart
Skip to content