Wysoka wygrana trampkarzy MOSiR Bochnia z Termalicą!

MOSiR Bochnia – Termalica Bruk-Bet Nieciecza KS 5:1

W niedzielę 20 maja piłkarze Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Bochni gościli u siebie w ramach II rundy I ligi okręgowej C1 trampkarzy Termalicę Niecieczę. Spotkanie to należało do niezwykle udanych – wygraliśmy 5:1 ! Serię celnych goli rozpoczął w 8 minucie  Jakub Paduch. Później jednak przez długi czas siły były zrównoważone, aż w 33 minucie kolejną trafioną bramkę zaliczył Hubert Kwarta. To nie był jednak jedyny jego dobry strzał, kolejny oddał w 51 minucie spotkania. Po jednej bramce zdobyli również Dawid Kolanowski (w 45′) i Klaudiusz Pach (w 63′). Honorowy gol dla gości padł ze strony Tylera Marchwianego (59′). Bochnianom, szkolonym  przez Marcina Leśniaka, tym bardziej należy się pochwała, iż zwyciężyli zespół, z którym w pierwszej rundzie, co prawda tylko jedną bramką, ale przegrali. Okazuje się, że w piłce nożnej wszystko jest możliwe, a wiara we własne siły i odpowiednie podejście skutkują wygranymi!

Skład zespołu MOSiR Bochnia: Dawid Kolanowski 1, Tomasz Popiołek, Filip Budzyn, Jakub Paduch 1, Szymon Cierniak, Kamil Lekki, Mikołaj Dawiec, Hubert Kwarta 2, Dominik Lech, Bartosz Palej 1, Klaudiusz Pach 1 oraz Dawid Skrzypek, Dominik Grochot, Wiktor Zaleński.

Po 9 kolejkach piłkarze MOSiR Bochnia są na pozycji wicelidera po zajmującej pierwsze miejsce Unii Tarnów.

Kolejne spotkanie trampkarzy
Już we wtorek 22 maja zawodnicy rozegrają zaległe (z 16 maja) wyjazdowe spotkanie z Trzcianą 2000.