Wysoka wygrana MOSiR z MSP Bochnia! / II liga młodzików

W miniony wtorek 4 czerwca pierwsza drużyna Miejskiego Ośrodka Sportu i rekreacji w Bochni, biorąca udział w rozgrywkach II ligi piłki nożnej młodzików wygrała wysoko z MSP Bochnia.

MOSiR I Bochnia – MSP Bochnia 6:0 (3:0)

Wiktor Wolak 3′
Antoni Kalinowski 17′, 41′
Jan Błachut 28′
Krzysztof Stokłosa 37′
Bartosz Król 55 ‘

Spotkanie zupełnie zdominowali wychowankowie naszego Ośrodka, którzy pod czujnym okiem trenera Michała Dziuby strzelali bramkę za bramką. Pierwszego gola już w 3 minucie zdobył dla nas Wiktor Wolak. Drugi celny strzał padł 14 minut później, a jego autorem był Antoni Kalinowski.  Tuż przed przerwą kolejną bramkę wypracował dla nas Jan Błachut. Na przerwę schodziliśmy z wynikiem 3:0, a więc jeszcze należało wzmocnić wynik, by być zupełnie pewnym zwycięstwa. Po raz kolejny nasi piłkarze niebezpiecznie zbliżyli się do bramki przeciwnika w 7-ej minucie po rozpoczęciu drugiej połowy meczu. Wtedy też Krzysztof Stokłosa strzelił czwartego gola. Piąty celny strzał oddał w 41 minucie Antoni Kalinowski (po raz drugi w tym meczu). Na zakończenie szósty gol oddał Bartosz Król.

– To było dobre spotkanie i nasi piłkarze dostarczyli swoim kibicom wspaniałych emocji – mówi Władysław Wójcik kierownik sekcji piłki nożnej MOSiR Bochnia.

Skład MOSiR I Bochnia: Piotr Broszkiewicz (bramkarz), Wiktor Wolak 1, Maksymilian Zwierniak, Oskar Goczał, Iwo Wolnik, Wojciech Janik, Karol Cieśla, Jakub Brzęk, Maciej Ryncarz (kapitan) oraz Emanuel Piwowarczyk (bramkarz), Krzysztof Stokłosa 1, Antoni Kalinowski 2, Mateusz Kruk, Tomasz Dziuba, Bartosz Król 1, Jan Błachut 1.

Zdjęcia ze spotkania na stronie Facebooka MOSiR Bochnia – kliknij tutaj.

8 czerwca zespół trenera Dziuby walczył będzie na wyjeździe z drużyną Fair Play.