Wysoka wygrana dziewcząt MOSiR Bochnia I w Tarnowie / małopolska liga koszykówki

W środę 11 grudnia pierwszy zespół dziewcząt Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Bochni rozegrał zaległe, wyjazdowe spotkanie w Tarnowie w ramach 2 kolejki małopolskiej ligi koszykówki. W meczu podopieczne trenera Krzysztofa Kierońskiego pokonały gospodynie różnica aż 53 punktów!

MKS Pałac Młodzieży Tarnów – MOSiR Bochnia I 42:95 (7:27, 12:25, 0:26, 23:17)

Bardzo dobra gra w trzech kwartach zarówno w ataku, jak i w obronie. Trzecią kwartę wygraliśmy 26:0. niestety ostatnie 10 minut w naszym wykonaniu o wiele słabsze, wpływ na to miało zejście 4 zawodniczek za 5 przewinień.

Punkty zdobyły: Ola Gołas 27, Martyna Strońska 20, Patrycja Dudek 13,  Lena Ochel 6, Aniela Wójcik 6, Ania Więcek 5, Sylwia Fiołek 4, Martyna Juszczyk 4, Karolina Staszel 4, Aneta Wójcik 4, Zuzia Szewczyk 2.

Zdjęcia ze spotkania na Facebooku Koszykówka Bochnia rocznik 2007 i młodsze – kliknij tutaj.

Kolejny mecz to spotkanie MOSiR Bochnia I – MOSiR Bochnia II, które odbędzie się w piątek 13 grudnia. Mecz rozpocznie się o godz. 17.00 w hali sportowej SP nr 1 w Bochni przy ul. Bernardyńskiej 1.