Wyróżnienie bocheńskich medalistów Mistrzostw Polski roku 2025!

Na tegorocznym Mikołajkowym Turnieju Judo wyróżniono tegorocznych medalistów Mistrzostw Polski Młodzików, którzy w październiku reprezentowali MOSiR Bochnię na matach w Lublinie:
Mistrzynię Polski U 16 w kategorii 48 kg Weronikę Stacherę
, która wcześniej dwukrotnie zdobywała srebro na mistrzostwach kraju
i Mariusza Maja brązowego medalistę Mistrzostw Polski Młodzików w kategorii 66 kg.

Na zdjęciu tytułowym od prawej: Sabina Bajda dyrektor MOSiR Bochnia i wiceprezes MZ Judo, Mariusz Maj brązowy medalista MP Młodzików Lublin 2025, Weronika Stachera Mistrzyni Polski U16 Lublin 2025, Filip Pach zastępca burmistrza Miasta Bochnia, Maria Tworzydło prezes TS MOSIR Bochnia.

O sukcesie zawodników MOSiR Bochni na MP w Lublinie pisaliśmy tutaj – kliknij.

Cała relacja z Mikołajkowego Turnieju Judo Bochnia 2025 dostępna tutaj – kliknij.

 

Share on

There are no comments

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart
Przejdź do treści