Wyrównany mecz Bochni w Chronowie / II liga bocheńska młodzików

Mlodzicy-MOSiR-II-Bochnia-z-trenerem-Danielem-Goryczko

W sobotę 16 września piłkarze Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Bochni rozegrali bardzo wyrównany mecz z Chronowem. Wyjazdowe spotkanie zakończyło się remisem zarówno w połowie, jak i na końcu.

16.09.2023
II liga bocheńska młodzików, kolejka 2
Gryf Chronów – MOSiR II Bochnia 4:4 (2:2)

Dla Bochni bramki zdobyli:
Antoni Solecki w 25 minucie meczu,
Wojciech Rębilas w 31 minucie,
Krzysztof kozioł w 55 min.,
Igor Łagosz w 77.

Skład MOSiR Bochnia: Wojciech Ćwik, Jakub Ertelt, Maciej Maszewski, Filip Miękina, Wojciech Piątek (kapitan), Mikołaj Pudełko, Antoni Siodlarz, Antoni Solecki 1, Borys Zygmunt (bramkarz) oraz Paweł Imiołek, Krzysztof Kozioł 1, Adam Krupiński, Bartosz łach, Igor Łagosz 1, Karol Nowak (bramkarz), Wojciech Rębilas 1, Oliwier Stala, Mikołaj Trojanowski.
Trener Daniel Goryczko.

2 miejsce w tabeli
Po 2 spotkaniach z 4 punktami na koncie zajmujemy 2 miejsce w tabeli rozgrywkowej. Wyprzedza nas LKS Orzeł Dębno z 6 punktami, a tuż za nami z 4 znajduje się MSP Bochnia (ale bilans  bramek jest zdecydowanie na na naszą korzyść 7:4) i to z tą drużyną rozegramy następne spotkanie (szczegóły poniżej).

Kibicujemy w piątek!
W najbliższy piątek 22 września zapraszamy do dopingowania naszych chłopców podczas wspomnianego wyżej spotkania z MSP Bochnia. Mecz, którego gospodarzami będzie zespół Daniela Goryczki, rozegramy na Stadionie Miejskim przy ul. Parkowej w Bochni. Początek o godz. 16:30.

Share on

There are no comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart
Skip to content