Wyniki Ligi Halowej Młodzików, eliminacje – Bochnia 2022

Halowa pn.

8 stycznia 2022 w hali sportowej I Liceum Ogólnokształcącego w Bochni odbył się turniej eliminacyjny Ligi Halowej Młodzików, w którym udział brały 4 zespoły Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Bochni.

Celem Ligi Halowej jest propagowanie piłki nożnej wśród młodzieży, rywalizacja sportowa młodzieży w duchu fair-play, podnoszenie na wyższy poziom umiejętności piłkarskich zawodników i wyłonienie mistrza Podokręgu Piłki Nożnej w Bochni.

11 zespołów młodzików
W sobotę 11 zespołów młodzików podzielonych zostało na 2 grupy.

GRUPA I
W grupie I walczyły dwa nasze zespoły: MOSiR I Bochnia i MOSiR III Bochnia. Oto wyniki ich spotkań:
MOSiR I Bochnia – MOSiR III Bochnia 2:0
Ceramika Muchówka – MOSiR I Bochnia 0:0
MOSiR III Bochnia – MSP I Bochnia 1:2
MOSiR I Bochnia – MSP I Bochnia 3:0
MOSiR III Bochnia – Promień Mikluszowice 4:0
MOSiR I Bochnia – Promień Mikluszowice 0:1
Ceramika Muchówka – MOSiR III Bochnia 0:1

Miejsca w tabeli grupy I:
1 miejsce MSP I Bochnia 9 punktów, awans
2 miejsce MOSiR I Bochnia 7 pkt., awans
3 miejsce MOSiR III Bochnia 6 pkt., awans
4 miejsce Ceramika Muchówka 4 pkt.
5 miejsce Promień Mikluszowice 3 pkt.

Skład MOSiR I Bochnia: Oskar Bochenek, Sergiusz Bohosiewicz, Maciej Ignacyk, Bartłomiej Imiołek, Piotr Nadratowski, Damian Nowak, Kacper Pawłowski, Szymon Żelichowski, (Gabriel Ogiński).
Skład MOSiR III Bochnia: Szymon Broszkiewicz, Bartłomiej Dudek, Filip Kita, Rafał Kubas, Jakub Kurtyka, Bartosz Majka-Kurdyś, Kacper Łach, Mariusz Pałka, Nikodem Rakoczy.

GRUPA II
W grupie II grały kolejne 2 zespoły MOSiR Bochnia. Oto wyniki ich meczów:
MOSiR II Bochnia – Trzciana 2000 2:1
MOSiR IV Bochnia – Beskid Żegocina 0:1
MOSiR IV Bochnia – Trzciana 2000 0:2
MSP III Bochnia – MOSiR II Bochnia 0:4
MSP II Bochnia – MOSiR IV Bochnia 5:0
Beskid Żegocina – MOSiR II Bochnia 3:0
MOSiR II Bochnia – MOSiR IV Bochnia 5:1
MOSiR II Bochnia – MSP II Bochnia 1:0
MOSiR IV Bochnia – MSP III Bochnia 1:1

Miejsca w tabeli grupy II:
1 miejsce Beskid Żegocina 13 punktów, awans
2 miejsce MOSiR II Bochnia 12 pkt., awans
3 miejsce MSP II Bochnia 8 pkt., awans
4 miejsce Trzciana 2000 4 pkt.
5 miejsce MSP III Bochnia 4 pkt.
6 miejsce MOSiR IV Bochnia  pkt.

Skład MOSiR II Bochnia: Kamil Bulanda, Aleksander Cyz, Bartosz Duda, Mikołaj Juszczyk, Błażej Kaliciak, Gabriel Klima, Filip Mazurkiewicz, Miłosz Moskal, Łukasz Poznański, (Łukasz Krok).

Skład MOSiR IV Bochnia: Wiktor Babicz, Jan Brzęk,Mateusz Miś, Jan Rybka, Mateusz Sitko, Maciej Szydłowski, Adam Więcek, Michał Woda, Krzysztof Włodarczyk.

Opiekę trenerską nad zespołami MOSiR III i IV sprawował Marcin Leśniak, nad drużynami I i II Mirosław Sobieszczyk.

Całościowe Wyniki Ligi Halowej Młodzików Podokręgu Piłki Nożnej w Bochni, eliminacje 08.01.2022 – kliknij tutaj.

Terminy kolejnych rozgrywek Ligi Halowej
Kolejne rozgrywki młodzików 22 stycznia 2022, ale jeszcze wcześniej (15 stycznia) w ramach rozgrywek halowych zmierzy się 9 zespołów orlików, w tym 2 z MOSiR Bochnia. Trampkarze walczyć będą w ostatni weekend bieżącego miesiąca (29 stycznia). Trzymamy kciuki za wszystkie nasze zespoły.

Niestety rozgrywki odbywają się bez udziału publiczności.

Share on

There are no comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart
Skip to content