Wyjazdowe zwycięstwo cieszy / II liga mężczyzn

Zespol-MOSiR-Bochnia-II-liga-pilki-recznej-mezczyzn-sezon-202223

12.11.2022
II liga piłki ręcznej mężczyzn, kolejka 9
SUMKS Jedynka Myślenice – MOSiR Bochnia 25:29 (13:14)

– Po wyrównanej pierwszej połowie gry w drugiej kluczowe dla końcowego wyniku były minuty od 31 do 39. W tym okresie zdobyliśmy 7 bramek, tracąc tylko jedną (14:21). Całe spotkanie nie było porywającym widowiskiem, ale wyjazdowe zwycięstwo  szczególnie cieszy – mówi Ryszard Tabor trener bochnian.

Skład i bramki MOSiR Bochnia: Bartosz Szpisak 10, Maciej Grech 8, Bartosz Batko 5, Piotr Kalinka 2, Kamil Mrozik 2, Mateusz Błoniarczyk 1, Kacper Cąber 1, Łukasz Kruk,  Michał Rogusz, Patryk Rolewicz oraz Bartosz Kokoszka, Dominik Norek, Olaf Budyś, Eryk Smęda, Tobiasz Kulig.
Trener Ryszard Tabor, kierownik drużyny Maciej Haber, trener odnowy biologicznej Maciej Hamuda.

Jedynka: Krysian Pacyga 10, Kacper Bała 6, Patryk Dziadkowiec 6, Marcin Skałka 2, Adrian Kuc 1, Dominik Suder, Wiktor Wiechniak, Paweł Ulman, Szymon Turbasa, Jakub Ajchler  oraz Mikołaj Hanusiak, Mateusz Kurowski.
Trenerzy: Włądysław Piątkowski, Marian Gawęda.

Relacja wideo z meczu na kanale YouTube:

Niedziela z piłką ręczną!
Zapraszamy na kolejne spotkanie bocheńskich szczypiornistów, którzy w niedzielę 20 listopada gościć będą SPR Stal Mielec. Mecz rozpocznie się o godzinie 15:00 w Hali Widowiskowo-Sportowej im. W. Stawiarskiego przy ul. ks. J. Poniatowskiego 32 w Bochni. Wstęp wolny – zapraszamy!

Zadanie współfinansowane ze środków Miasta Bochnia.