Wygrana MOSiRu z MSP! / II liga okręgowa trampkarzy

W niedzielę trampkarze Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Bochni, biorący udział w rozgrywkach II ligi okręgowej pokonali MSP Bochnię 4:0! 

Padający, zimny deszcz nie przeszkodził w spotkaniu na boisku w Siedlcu. Bochnianie, którzy po 4 meczach zajmują miejsce lidera opisywanych rozgrywek, nie dali gospodarzom żadnych szans. Co prawda w pierwszej połowie gospodarze bronili się dość mocno i naszym piłkarzom udało się wbić tylko jedną bramkę, ale już w drugiej części strzeliliśmy kolejne 3.

18.05.2025
II liga okręgowa trampkarzy, kolejka 4
MSP Bochnia – MOSiR II Bochnia 0:4 (0:1)

Bramki zdobyli:
Marcin Smęda w 24 minucie meczu,
Maciej Szydłowski w 50 minucie,
Maciej Cempa w 61 min.,
Michał Pruchnicki w 72.

Skład MOSiR II Bochnia: Hubert Dziadoszczyk, Szymon Buczek, Kacper Kazimirek, Ksawery Trojan, Igor Łach, Bartosz Multan, Wiktor Słonina, Marcin Smęda 1, Maciej Szydłowski (kapitan) 1, Adam Wójcik, Jakub Kurdziel (bramkarz) oraz Vitalij Dziuma (bramkarz), Maciej Cempa 1, Mikołaj Pastuszka, Michał Pruchnicki 1, Filip Różyński, Franek Dziedzic, Adam Karasiński.
Trener Mirosław Sobieszczyk.

Dziękujemy za zdjęcia panu Bogusławowi Kurdzielowi:-) Umieściliśmy je na profilu facebookowym MOSiR Bochnia – kliknij na  poniższą fotografię:

18.05.2025-II-l.-okr.-trampk-

Brawo!

Share on

There are no comments

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart
Przejdź do treści