Wygrana MOSiR Bochnia w pierwszym meczu rundy rewanżowej juniorek

Po długiej przerwie świąteczno-noworocznej w niedzielę 19 stycznia do gry powróciły juniorki Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Bochni, jednocześnie rozpoczynając rundę rewanżową.

Rozegraliśmy bardzo trudne wyjazdowe spotkanie z UKS ŻAK Nowy Sącz. Cały mecz był bardzo zacięty i żadna z drużyn nie mogła odskoczyć na większą przewagę niż 5 punktów. – Prowadzenie w meczu co chwilę się zmieniało, ale z końcowego zwycięstwa to myśmy się mogli cieszyć,  bo dosłownie w ostatnich 3 minutach uzyskaliśmy 5 punktową przewagę, której nie oddaliśmy do końca – mówi trenerka bocheńskiego zespołu Marta Starowicz. Wygraliśmy z Żakiem Nowy Sącz 64:60 ( 14:15, 13:15, 18:17, 19:13). Brawo dla całego zespołu za walkę i zaangażowanie.

W meczu zagrały: Zuzanna Kierońska 10, Nikola Gałek, Gabriela Czekaj 18, Emanuela Despet, Emanuela Lekka 7, Weronika Wilk 4, Magda Cabała 12, Olga Kaźmirek 4, Łucja Dziadowiec 3, Julia Gadowska 6, Patrycja Czaja, Wiktoria Urbańska.

Kolejne spotkanie zostanie rozegrane 16 lutego, kiedy to nasze koszykarki gościć będą zespół TS Wisła CANPACK II Kraków.

Share on

There are no comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart
Skip to content