Wychowaj z nami sportowca! – zaproszenie do współpracy

MOSiR Bochnia od lat rozwija zdolności sportowe u najmłodszych piłkarzy nożnych. Prowadzimy szkolenie dzieci i młodzieży od 7. roku życia do końca wieku trampkarza. Dzięki współpracy z Bocheńskim Klubem Sportowym nasi wychowankowie kontynuują swoją przygodę jako juniorzy młodsi oraz juniorzy w zapleczu czwartoligowego BKS Bochnia. Zapewniamy ciągłość szkolenia od skrzata do seniora, kultywując tak bogate tradycje na ziemi bocheńskiej. Każdy z naszych wychowanków ma możliwość rozwijania swoich zdolności i umiejętności sportowych, a docelowo ma zapewniony start w seniorskiej piłce na poziomie IV ligi. Wielu z naszych sportowców próbuje swoich sił w młodzieżowych klubach esktraklasowych, dzięki dobrym występom w MOSiR Bochnia. Każdego roku nasi zawodnicy otrzymują takie propozycję, gdyż nasz klub ma już renomę na szczeblu ogólnopolskim.

Wciąż liczymy na rozwój naszych struktur piłkarskich u jeszcze młodszych dzieci. Przy obecnym trybie życia zaszczepianie ducha sportu i wartości z nim związanych ma szczególne znaczenie już u przedszkolaków. Dzieci muszą zażywać możliwie jak najwięcej ruchu i polubić go od niemalże niemowlęcych lat. Dlatego prowadzimy rozmowy ze szkółkami piłkarskimi chętnymi rozwijać takie grupy wiekowe. Jesteśmy otwarci na wszelkie formy rozwoju i chętnie podpiszemy umowy o współpracy ze szkółkami działającymi na naszym terenie.

W połowie maja rozpoczynamy również rozgrywki dla dzieci urodzonych w latach 2008, 2009, 2010 i 2011. Tutaj nasi podopieczni będą rozgrywać swoje mecze z rówieśnikami z sąsiednich klubów sportowych. Ideą tych rozgrywek będzie sportowa rywalizacja, mająca na celu kształtowanie pozytywnych postaw wśród najmłodszych piłkarzy oraz ukazanie piękna i czystej radości z gry w piłkę nożną. Szczegółowe informacje wkrótce pojawią się na naszej stronie internetowej.

Share on

There are no comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart
Skip to content