Wolania Wola Rzędzińska – MOSiR Bochnia 3:1 / I liga okręgowa C1 trampkarzy

W sobotę 19 października trampkarze Miejskiego Ośrodka Sportu i rekreacji w Bochni rozegrali wyjazdowe spotkanie z Wolanią. W meczu lepsi okazali się gospodarze. , którzy w I lidze okręgowej trampkarzy w tej chwili zajmują 2 miejsce

Wolania Wola Rzędzińska – MOSiR Bochnia 3:1

Jak na mecz z zespołem, który dobrze radzi sobie w opisywanej lidze (Wolania z 22 punktami obecnie zajmuje 2 miejsce w tabeli) to mecz i to na na murawie przeciwników należy uznać za dość dobry. Przypomnijmy, iż w I rundzie przegraliśmy z tym zespołem 0:7, a więc mimo tamtejszej porażki chłopcy podjęli walkę z mocniejszym przeciwnikiem, za co im należą się słowa pochwały. Zapewne gospodarze liczyli na łatwe i duże zwycięstwo, zaskoczeniem więc musiała być obrona bochnian, która już nie pozwoliła Wolani na uzyskanie tak druzgocącej przewagi, jak poprzednio.

Honorowego gola dla nas zdobył w 50 minucie Piotr Leszczyński.

Gospodarze zdobyli gole w 42, 60 i 80 minucie.

MOSiR Bochnię reprezentowali: Piotr Kocjan, Piotr Broszkiewicz, Karol Cieśla, Oskar Goczał, Szymon Kolasiński, Piotr Leszczyński 1, Jakub Piech, Patryk Szwed, Wiktor Wolak, Iwo Wolnik, Antoni Wójcik oraz Radosław Rysak, Karol Jonak, Dominik Kamiński, Nikodem Zaczek.

Podopieczni trenerów Mirosława Sobieszczyka i Michała Dziuby mają w tej chwili 9 punktów na koncie i  7 miejsce w tabeli. niewątpliwym faworytem rozgrywek w I lidze jest okocimski, który zgromadził już 34 punkty.

Kolejny mecz gramy u siebie. W piątek 25 października gościmy u siebie WKS Szreniawę Nowy Wiśnicz. Zapraszamy do kibicowania – początek spotkania o godz. 15.30.

Share on

There are no comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart
Skip to content