Wolania Wola Rzędzińska – MOSiR Bochnia 0:6! / I Liga Okręgowa C1 Trampkarzy

Trampk. MOSiR Bochnia 08.09.2021

08.09.2021
I Liga Okręgowa C1 Trampkarzy, 4 kolejka
Wolania Wola Rzędzińska – MOSiR Bochnia 0:6

Pomimo korzystnego wyniku końcowego nie był to dla nas łatwy mecz zwłaszcza w pierwszej połowie. Rywale przewyższali nas warunkami fizycznymi i dopóki wystarczyło im sił stawiali nam skuteczny opór. Pomimo kilku bardzo dobrych sytuacji z naszej strony niestety byliśmy bardzo nieskuteczni. Do przerwy było 0-0. Po przerwie, grając w strefie wysokiej, strzelamy 6 bramek nie tracąc żadnej, dominując zdecydowanie w drugiej części spotkania. W kolejnym meczu pokazujemy bardzo dobre przygotowanie motoryczne oraz kombinacyjną grę, która pozwala na stwarzanie wielu dogodnych sytuacji do strzelenia bramek. Dziękuję chłopcom za zaangażowanie i ciężką pracę na treningach, która teraz przynosi efekty – mówi trener bochnian Michał Dziuba.

Graliśmy w składzie:
Br Leszczyński Szymon, Łach Karol, Klejdysz Hubert, Brzęk Jakub, Jaworski Szymon, Fielek Szymon, Dziuba Tomasz, Kaczmarczyk Kamil, Kocjan Jakub, Goryczko Dawid, Rajca Kacper ponadto grali: Gałązka Wojciech, Mocia Filip, Guzik Karol, Hudek Konrad, Michał Gaża.

Zdjęcia ze spotkania na profilu facebookowym MOSiR Bochnia – kliknij tutaj.
Druga połowa spotkania na profilu YouTube MOSiR Bochnia TV:

Zdjęcia i film autorstwa Grzegorza Kocjana – dziękujemy:-)

Aktualna sytuacja w tabeli:
1 miejsce MOSiR Bochnia 4 mecze, 9 punktów
2 miejsce Canpack Okocimski Klub Sportowy Brzesko 3 m., 9 pkt.
3 miejsce Westovia Tarnów 2 m., 6 pkt.
4 miejsce termalica Bruk-Bet Nieciecza KS 4 m., 6 pkt.
5 miejsce Dunajec Zakliczyn 3 m., 6 pkt.
6 miejsce Polan Żabno 4 m., 3 pkt.
7 miejsce Wolania Wola Rzędzińska 4 m., 3 pkt.
8 miejsce WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 4 m., 0 pkt.

W 5 kolejce kibicujemy u nas!
W ramach 5 kolejki podopieczni trenera Michała Dziuby gościć będą zespół Canpack Okocimski Klub Sportowy Brzesko. Zapraszamy na trybuny Stadionu Miejskiego przy ul. Parkowej w Bochni w sobotę 11 września o godz. 12.30.