Wisła Can-Pack Kraków – MOSiR Bochnia 35:50 / małopolska liga kadetek A

W końcu (05.02.2018) udało nam się rozegrać zaległy mecz z Wisłą Can-Pack Kraków, który był dwukrotnie przekładany (raz na naszą prośbę z powodu epidemii, która opanowała cały nasz zespół). Dobrze, że mamy to już za sobą.

Mecz był bardzo ciężki o czym świadczy bardzo niski wynik 35: 50 dla nas. Walka toczyła się o każdy metr boiska i do 27 minuty żaden z zespołów nie mógł odskoczyć na więcej niż 2-3 punkty. Ostatnie trzy minuty trzeciej kwarty, w której to Ola Podsiadło rzuciła dwie celne trójki, pozwoliły nam odskoczyć na 10 punktów. W ostatniej kwarcie na początku znowu pozwalamy gospodyniom zbliżyć się do nas na 4 punkty, ale to było na tyle. Potem zdobywamy z rzędu 13 punktów i odnosimy zasłużone zwycięstwo. – Cieszy mnie to, że zespół zrealizował założenia jakie mieliśmy na ten mecz zwłaszcza w obronie, co było kluczem do zwycięstwa. Najlepiej o tym świadczy ilość zdobytych punktów przez zespół Wisły na swoim parkiecie – mówi trenerka bochnianek Marta Starowicz. – Na słowa uznania i pochwały zasługuje cały zespół, brawo dziewczyny!!!! Dziękujemy również kibicom, którzy licznie przybyli na mecz do Krakowa i nas wspierali:-)-

Wisła Can-Pack Kraków – MOSiR Bochnia 35:50 (12:9, 9:10, 8:18, 6:13)

W meczu grały: Sara Marczyk 10, Gabriela Czekaj 15, Zuza Dziadoń, Emilia Gołas, Emanuela Lekka 10, Agnieszka, Krawiec,Zuza Kierońska ,Ola Podsiadło 15, Weronika Wilk, Ania Gnutek, Wiktoria Zając, Magda Cabała.

Kolejne spotkanie w marcu
W 13-ej, przedostatniej kolejce ligowych rozgrywek kadetki A gościć będą zespół KS Cracovii 1906 Szkoły Gortata. Spotkanie zaplanowane jest na 3 marca. Szczegóły wkrótce.

Kilka zdjęć z tego spotkania (kliknij tutaj).