Wielkimi krokami zbliżają się rozgrywki ligowe piłki nożnej!

W drugiej połowie sierpnia zespoły Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Bochni rozpoczynają ligowe rozgrywki piłki nożnej. Zapraszamy do ich śledzenia i kibicowania naszym zawodnikom!

Pierwszy mecz już 15 sierpnia, kiedy to bocheńscy trampkarze wyjazdowym spotkaniem z drużyną NKP Podhale Nowy Targ zainaugurują  rozgrywki w II lidze wojewódzkiej. Dwa dni później (17 sierpnia) ten sam zespół, trenowany przez Marcina Leśniaka, będzie gościł  Limanovię – już teraz zapraszamy na ten mecz, który rozpocznie się o godz. 10.00.

21 sierpnia wyjazdowym spotkaniem z zespołem Strażak Karsy zainauguruje rozgrywki drugi zespół trampkarzy MOSiR Bochnia, który startuje w I lidze okręgowej. Jego szkoleniowcem jest Michał Dziuba. Na spotkanie tego zespołu w Bochni będziemy musieli poczekać aż do 3 kolejki (28 sierpnia), kiedy to nasi chłopcy gościć będą Dunajec Zakliczyn.

Szczegółowe terminarze trampkarzy – kliknij tutaj.

Również młodzicy 21 sierpnia rozpoczną rozgrywki w I lidze okręgowej. Będzie to wyjazdowe spotkanie z MUKS Tarnowską Akademią Piłkarską. W Bochni walczyć będą także dopiero w 3 kolejce (28 sierpnia), kiedy to przyjadą do nas zawodnicy Klubu Sportowego Koszyce Wielkie.

Terminarz młodzików – kliknij tutaj.

Już wkrótce informacje o pozostałych terminarzach zespołów sekcji piłki nożnej MOSiR Bochnia.

 

Share on

There are no comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart
Skip to content