Westovia Tarnów – MOSiR Bochnia 1:2 / I liga okręgowa D 1 Młodzików

W sobotę 19 października piłkarze Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Bochni rozegrali wyjazdowe spotkanie w ramach I ligi okręgowej D1 młodzików. Liderzy z Bochni nie dali sobie odebrać korony z głowy, ale zwycięstwo nie przyszło im łatwo.

Westovia Tarnów – MOSiR Bochnia 1:2

W tym spotkaniu widać było, iż Westovia, która obecnie zajmuje 5 miejsce w tabeli, chce za wszelką cenę wygrać na swoim terenie. I rzeczywiście można powiedzieć, że temu sprostała. Przegrała z nami tylko różnicą jednej bramki, a przecież odbiegamy w tej chwili od tego zespołu znacznie – mamy 30 punktów, tarnowianie połowę z tego. To jednak myląca sugestia, większość zespołów w tej lidze reprezentuje dość wyrównany poziom – na dowód tego przypomnijmy, że w I rundzie na naszym stadionie  Westovia Tarnów pokonała nas również różnicą 1 bramki (2:3).

Bramki dla Bochni zdobyli:
w 14 minucie Bartosz Kurzydło,
w 27 minucie Szymon Jarosz.

Gospodarze honorowego gola wbili w 36 minucie spotkania.

MOSiR Bochnię reprezentowali: Bartosz Kurzydło 1, Jakub Halberda, Szymon Jarosz 1, Mateusz Maszewski, Igor Pala, Maciej Rachfał, Kacper Rajca, Szymon Stano, Krzysztof Stokłosa oraz Witold Gajewski, Mateusz Kruk, Karol Łach, Maksymilian Zwierniak.

Ciekawa jest sytuacja w tabeli – tyle samo punktów co my ma CANPACK Okocimski Klub Sportowy i zajmuje on 2 miejsce w tabeli. Warto więc zbierać kolejne punkty, by nie dać się wyprzedzić.

Kolejne spotkanie MOSiR Bochnia rozegra u siebie – w sobotę 26 października gościć będziemy  UKS AP Champions Brzesko. Obecnie ten klub zajmuje 6 miejsce w tabeli. Spotkanie rozpocznie się o godz. 10.00.

Na zdj. tytułowym, autorstwa Andrzeja Rachfała, zespół młodzików z trenerami Mirosławem Sobieszczykiem (pierwszy z lewej) i Michałem Dziubą (po prawej) oraz trenerem bramkarzy Jakubem Mikulskim (w środku).

Share on

There are no comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart
Skip to content