Weekendowe zmagania młodych szczypiornistów

MOSiR Bochnia – UKS Czwórka Libiąż 22:35 (10:17)

W sobotę 28.10.2017r. bocheńscy juniorzy młodsi podejmowali na własnym terenie zespół z Libiąża. Już na pierwszy rzut oka widać było przewagę fizyczną zawodników przyjezdnych. Górowali wzrostem i siłą nad naszymi chłopcami. Postawili ciężkie warunki szczególnie w obronie, przez co Bochnianom bardzo ciężko przychodziło zdobywanie bramek. Na szczśście w naszej bramce świetnie spisywał się Miłosz Biernat, który ratował nasz zespół w wielu stuprocentowaych sytuacjach.

Bramki dla Mosiru Bochnia zdobyli:

Szymon Kukułka 5, Kamil Liszkiewicz 4, Marcin Szkolik 3, Maciej Kycia 1, Piotr Kalinka 1, Bartosz Jachymczak 1, Kacper Cąber 1.

Więcej zdjęć z meczu z Libiążem  na stronie Facebooka MOSiR Bochnia (kliknij tutaj).

UKS Jedynka Myślenice – MOSiR Bochnia 29:21 (11:10)

Kompletnie nieudany niedzielny występ naszych chłopców z roczników 2003 i 2004. Początek spotkania wyglądał dość obiecująco. Niestety w miarę upływu czasu gra zaczynała wyglądać coraz gorzej. Nic się nie kleiło. Brakowało przede wszystkim ambicji i woli walki, czego nie można powiedzieć o chłopcach z Myślenic. Dla nich każda piłka była na wagę złota, czym rekompensowali braki techniczne. Bochnianie z kolei byli niesamowicie zdekoncentrowali. Nie mogli skupić się na podstawowych działania tak w obronie jak i w ataku.

Bramki dla MOSiRu zdobyli:

Konrad Trojan 6, Filip Kołacz 5, Kacper Nytko 3, Bartosz Szpisak 2, Wojciech Borowiec 1, Miłosz Gołąb 1, Michał Rogusz 1, Mateusz Szlahusek 1, Michał Wojs 1,

UKS Jedynka Myślenice – MOSiR Bochnia 21:31 (10:14)

Przewaga naszych juniorów nad gospodarzami widoczna od samego początku do końca spotkania. Mosir grał poukładaną piłkę ręczną, bardzo dobrze przygotowaną taktycznie. Chłopaki realizowali założenia i wypracowywali sobie dogodne sytuacje do zdobycia bramki właściwie w każdej akcji. Obnażyli wszystkie słabe strony przeciwnika. Jedyne co w wielu sytuacjach zawodziło to skuteczność rzutowa. Gdyby w kilku momentach bochniacy bardziej się przyłożyli w stuprocentowych sytuacjach, wówczas wynik byłby jeszcze większy.

Bramki dla MOSiRu Zdobyli:

Iwo Stopczyński 10, Michał Dobrzański 7, Kamil Liszkiewicz 4, Michał Budzyn 3, Wiktor Czubala 2, Marcin Jakubowski 2, Przemysław Mucha 2, Maciej Grech .

Zapraszamy do obejrzenia filmów naszych zespołów na kanale youtube: Mosir Bochnia TV

Share on

There are no comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart
Skip to content