Warto uprawiać aerobik – popraw kondycję jeszcze przed wakacjami!

Ćwiczący aerobik na sali MOSiR przy ul. Parkowej

Aerobik to jedna z najczęściej uprawianych form aktywności fizycznej przez kobiety. Z roku na rok w klubach fitness pojawiają się nowe odmiany ćwiczeń aerobowych, które mają pomóc kobietom w utracie nadmiarowych kilogramów o poprawić kondycję.

Zachęcamy do skorzystania z zajęć prowadzonych w naszym klubie przez instruktor Agnieszkę Kierońską. Dwa razy w tygodniu spotykamy się w sali sportowej przy siedzibie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Bochni (ul. Parkowa 3).

Zapewniamy luźną, przyjemną atmosferę:-) Ćwiczenia dostosowane są do możliwości grupy. – Każdą z osób staramy się również traktować w sposób indywidualny – mówi Agnieszka Kierońska. – Zachęcam do regularnych ćwiczeń, które przynoszą wymierne korzyści: utratę wagi, zgrabną sylwetkę, lepszą sprawność ruchową, poprawę kondycji i wydolności organizmu.-

Już po kilku tygodniach regularnego treningu zaobserwujesz pierwsze efekty – z łatwością wejdziesz/wbiegniesz po schodach:-) bez mocnej zadyszki, a trening w intensywnym tempie będziesz wykonywać przez dłuższy czas, bez objawów mocnego zmęczenia organizmu.

Wszystkie chętne panie i dziewczęta, chcące zadbać o „swoją formę”,  zapraszamy we wtorki i czwartki na godz. 19.30. Trening trwa godzinę. Po jego zakończeniu można skorzystać z sauny, która jest czynna TYLKO dla Pań w godz. 20.30 – 21.30.

Więcej szczegółów na naszej podstronie – kliknij tutaj.

Na szczegółowe pytania odpowie też  instruktor A. Kierońska, pod nr tel. kom. 607 693 520.

Share on

There are no comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart
Skip to content